Reproduktory Divoom nyní v nabídce 100Mega Distribution

Společnost 100Mega Distribution oznámila, že nově zařazuje do nabídky reproduktory značky Divoom, které na první pohled zaujmou netradičním designem i tvarem.Reproduktory Divoom nyní v nabídce 100Mega Distribution

Společnost 100MEGA Distribution oznámila, že nově zařazuje do své nabídky reproduktory značky Divoom, které na první pohled zaujmou netradičním designem i tvarem.

O získání distribuce jsme vás stručně informovali v reportáži z Dealers Day 2012.

Značku Divoom nesou jak reproduktory pro osobní počítače, tak reproduktory pro spotřební elektroniku: například pro zařízení se systémy iOS a Android, populární přehrávače iPod a další MP3 přehrávače i klasické CD přehrávače.

Současné portfolio zahrnuje přenosné reproduktory s vlastní baterií připojující se k zařízení prostřednictvím klasického 3,5mm jacku, ale i bezdrátové modely využívající technologii Bluetooth.

Dále pak reproduktory se stojánky pro mobily, tablety či přehrávače.  V nabídce jsou i reproduktory, které jsou schopné přehrávat hudbu přímo z paměťové karty nebo flash disku. Fungují tedy jako samostatný přehrávač i reproduktory pro jiné přehrávače.

Uživatelům počítačů, zejména těch přenosných, se systémy Windows či OS X pak značka Divoom nabízí kompaktní reproduktory s připojením i napájením přes USB rozhraní, případně reproduktory, které se připojují přes klasický 3,5mm jack, ovšem o jejich napájení se stará USB kabel.

Produktovým manažerem značky je Jaroslav Mestek. Kontakty na něj naleznete po přihlášení vpravo nahoře v profilu 100Megy.

Reproduktory značka Divoom se prodávají ve více než čtyřiceti zemích v Severní Americe, Evropě i Asii. Jednotlivé modely si lze prohlédnout na webu webové adrese www.divoom.com. Bohužel technické specifikace nejsou zrovna vyčerpávající.

Zdroj: 100Mega Distribution, Divoom, ChannelWorldKomentáře