Projektory Optoma v autorizované distribuci eD system Czech

Broadline distributor, společnost eD system Czech, uzavřel březnu kontrakt s výrobcem projektorů Optoma.

Projektory Optoma v autorizované distribuci eD system CzechZástupkyně společnosti Optoma na stánku v rámci eD expo 2012Od tohoto týdne má eD system Czech v portfoliu zalistován téměř kompletní portfolio DLP projektorů Optoma. V nabídce naleznete zhruba 40 projektorů včetně Full HD modelů, 3D modelů a brýlí a držáků k přichycení na strop.

Projektory Optoma využívají DLP technologii od Texas Instruments. Výrobce dodává projektory pro podniky, školství, profesionální audio/video a domácí zábavu.

Skupina Optoma má kontinentální vedení v Evropě, USA a Asii, zatímco Optoma Europe se sídlem v Londýně zahrnuje Evropu, Blízký východ a Afriku (EMEA), a poskytuje místní služby z regionálních kanceláří v Německu, Francii a Norsku.

Jakékoliv dotazy mohou zákazníci komunikovat se mnou nebo přímo ze zaměstnanci Optomy. V současné době pracujeme na partnerském programu pro TOP dealery, jehož součástí bude i motivační program. Vše bude oznámeno v průběhu května,“ uvedl na dotaz ChannelWorldu produktový manažer značky Jan Novák.

Kontakty na něj naleznete po přihlášení v profilu eD system Czech. Více se o projektorech dozvíte také na anglickém webu společnosti Optoma.

Produkty Optoma mají v autorizované distribuci dále společnosti ABC Data (IT), Tech Data Distribution (IT), AV Media (AV), Image CZ (AV), Inteli (AV) a Triumph board (vzdělávání). Na Slovensku distribuci zajišťují Opal Multimedia (IT) a AP Media (AV). Čeští partneři mohou samozřejmě prodávat také na Slovensku.

Zdroj: ChannelWorld
Komentáře