Plavba s 10 miliardami korun na eD palubě obrazem

Vybraných 250 V.I.P. dealerů společnosti eD system Czech se zúčastnilo v úterý 19. 6. 2012 havajské aloha párty na parníku Európé, který plul z Prahy na Vranskou přehradu a zpět. Co distributor pro partnery připravil?

Plavba s 10 miliardami korun na eD palubě obrazemPříprava dealerů na nalodění - Havajanky chystají každému účastníkovi věnec  a tradiční havajský uvítací drink. eD parník se připravuje k vyplutí.

Petr Schrom, obchodní a marketingový ředitel eD system Czech, vítá dealery na palubě eD parníkuÚčastníky osobně na palubě vítal Petr Schrom, obchodní a marketingový ředitel eD system Czech, společně se sličnými Havajankami, které každému účastníkovi zavěsily na krk věnec  a podaly tradiční havajský uvítací drink.

V průběhu plavby Petr Schrom účastníkům svěřil, že loď veze na své palubě dealery, kteří mají roční potenciál prodeje v IT přes 10 miliard korun, přitom je ale ujistil, že loď je bezpečná a jistě vydrží i pestrý program, který společnost pro dealery připravila.

A bylo se opravdu na co koukat. Před začátkem programu využil Pavel Pölzer příležitosti zastávky ve zdymadlech, aby se partnerům představil jako nový generální ředitel eD system Czech.

Po té již následoval program v tematickém duchu havajské aloha party. Pozvaní partneři mohli zhlédnout tři bloky podmanivých havajských tanců v provedení exotických tanečnic. Celkovou atmosféru umocňovalo i krásné slunečné počasí, osvěžující míchané koktejly a netradiční, ale velmi ladná hudba skupiny Marimba Mama.

Havajská párty na eD parníku v plné parádě.Zájemci mohli vyzkoušet různé druhy ručně balených doutníků pocházejících z exotických krajin. Při ochutnávce si pak kromě představení jednotlivých nabízených druhlů vyslechli zajímavosti z jejich výroby, o ořezávání a zapalování. Velmi rušno bylo také u degustace pravých archivních rumů z oblasti karibiku. Fotostánek společnosti Canon pak lákal k focení s lodními plavčicemi.

Konec plavby završila bohatá tombola, jejíž výtěžek bude věnován prostřednictvím  eD Fondu pomoci Občanskému sdružení Villa Vallila – které poskytuje lidem s postižením podporu při začlenění do běžného prostředí v oblasti pracovní I společenské.

Více uvidíte ve fotogalerii pod článkem...

Realizaci eD parníku pak napomohli obchodní partneři, společnosti Acer, Apc, CA, Canon, Epson, HP, Lynx, Microsoft a Symantec.

Zdroj: eD system Czech
Galerie

Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře