Odolné mobily CAT začíná v ČR distribuovat TCCM

TCCM je českým distributorem odolných mobilních telefonů CAT. Jeden ze dvou modelů uváděných na český trh patří mezi smartphony. Čím chce nová značka na českém trhu zákazníky oslovit?

Odolné mobily CAT začíná v ČR distribuovat TCCMOdolné mobily CAT začíná v ČR distribuovat TCCMCaterpillar začíná na českém trhu nabízet nové mobilní telefony značky CAT, které se mají vyznačovat vysokou odolností. O jejich distribuci na českém trhu se bude starat společnost TCCM, která již nabízí například mobily u nás zatím známější značky HTC.

Mobilní telefony CAT B10 a CAT B25, jež TCCM zařazuje do své nabídky, jsou určeny pro zákazníky, kteří při výkonu svého povolání anebo věnování se svým koníčkům ocení odolnost mobilu na úkor výkonu anebo funkcím.

Oba zmíněné mobily splňují standard IP 67, díky čemuž mají odolávat prachu, vodě, nečistotám, mrazu i pádům.

Takto specializované telefony jsou aktuálním trendem a vyhledává je stále více profesionálů, kteří se denně pohybují v náročném pracovním prostředí. Právě telefony CAT splňují všechny nároky těchto zákazníků,“ uvedl ve zprávě pro média Kamil Vacek, generální ředitel společnosti TCCM.

Odolné mobily pro dvě SIM karty

Mobilní telefon CAT B10 (na obrázku vlevo) se řadí mezi smartphony. Disponuje populárním operačním systémem Android. Displej o úhlopříčce 3,2“ pracující v rozlišení rozlišením 480x320 pixelů má Asahi Strengthened Glass lépe ochránit proti poškrábání.

Mozkem tohoto chytrého mobilu je procesor Qualcomm s taktovací frekvencí 800 MHz, čímž se mezi smartphony se systémem Android řadí mezi ty méně výkonné. Potenciální kupce však může zaujmout baterií s nadstandardní kapacitou 2 000 mAh.

CAT B10 stejně jako CAT B25 Phone (na obrázku vpravo) podporuje souběžné používání dvou různých SIM karet. Model CAT B25 je klasický mobilní telefon bez moderního operačního systému. Jeho předností má být vedle odolnosti také velká hardwarová numerická klávesnice. K oběma telefonům je dodávána hands-free souprava se sluchátky.

Exkluzivitu má do konce října Datart

Oba modely jsou do konce října exkluzivně v prodeji v obchodní síti Datart. Cena modelu CAT B25 je 2 990 Kč. Smartphone CAT B10 je v prodeji za 8 990 Kč. Od listopadu budou oba telefony moci nabízet i další prodejci. Již nyní o ně má zájem například Alza.cz nebo Electro World.

Zdroj: TCCM
Úvodní foto: TCCM

Komentáře