OCZ Technology rozšiřuje řady distributorů o AT Computers

Společnost AT Computers oznámila, že se stala autorizovaným distributorem OCZ Technology pro Českou republiku a Slovensko. Jaké produkty ATC nabídne?

OCZ Technology rozšiřuje řady distributorů o AT ComputersOCZ Technology rozšiřuje řady distributorů o AT ComputersZískáním kontraktu na značku OCZ Technology rozšířilo AT Computers své portfolio o další SSD disky. Aktuálně má distributor zalistováno 34 modelů s kapacitou od 60 GB do 1 TB.

Postupně svou nabídku rozšíří o USB flash paměti, počítačové zdroje, chlazení a další příslušenství této značky.

Značku OCZ Technology bude mít v AT Computers na starosti produktový manažer Pavel Becke. Kontakty na něj naleznete po přihlášení v profilu AT Computers.

OCZ Technolgy Group byla založena v roce 2002 v San Jose v Kalifornii. Na trh pamětí vstoupila ve stejném roce s myšlenkou vyrábět produkty pro přetaktování. V následujících letech svůj sortiment rozšiřovala a stala se dodavatelem DDR3 pamětí pro nejnovější platformy, stejně jako výrobcem SSD pro podnikový i spotřební trh.

Na českém trhu mají produkty OCZ v distribuci také společnosti Abacus Electric, Agem.CZ, ABC Data a Diskus. Na Slovensku jsou autorizovanými distributory ABC Data SK, Agem Computers SK a Westech.

Zdroj: AT Computers, ChannelWorld

Úvodní foto: AT Computers, OCZ Technology

Komentáře