Obrazem: Slavnostní zakončení konference eD World

Společnost eD system Czech pozvala své partnery na „Rande s celebritou“ do Muzea voskových figurín – Grévin.

Obrazem: Slavnostní zakončení konference eD WorldThierry Bitout a Daniel Vondráček shrnují letošní eD World. Marcel Divín z Epsonu přebírá ocenění za nejlepší přednášku na eD World 2015.

Po slavnostním zahájení večera moderátorkou Ivou Kubelkovou přivítali své obchodní partnery generální ředitel Thierry Bitout a marketingový ředitel Daniel Vondráček. Své „rande s celebritou“ si zástupci resellerů a výrobců mohli vychutnat přímo v pražském Muzeu voskových figurín – Grévin.

Kromě otevřeného baru a bohatého rautu si partneři mohli užít komentovanou prohlídku celého muzea a nebo se podle chuti vyfotit se svou oblíbenou celebritou.

Ještě předtím však oba zástupci managementu shrnuli, že denního programu eD Worldu se letos zúčastnilo 900 návštěvníků, pro které mělo připraveno novinky 60 vystavovatelů.

Thierry Bitout shrnul, že za posledních šest měsíců společnost eD system Czech rostla v obratu s větší dynamikou než trh IT podle GfK a klíčové ukazatele výkonnosti firmy se stále zlepšují.

Připomenul, že zavedli novou službu financování projektů eD Financing a s vybranými partnery spolupracují na 3D snímcích produktů. Díky akvizici obchodních aktivit společnosti Agora DMT pak eD system Czech rozšířil nabídku na 600 mobilních produktů a kromě toho přidal za posledních šest měsíců do portfolia 30 nových značek.

Poté Thierry Bitout vyhlásil nejlepší přednášku na eD World 2015, kterou přednesli zástupci společnosti Epson, nejlepší stánek, který vystavila společnost Samsung, a také top produkt konference, kterým se stal monitor Samsung S34E790C.

Náladu v foyera muzea hudebně podpořilo duo DJ Burry & Deesax a jako zlatý hřeb večera dvojí vystoupení Terezy Kerndlové.

Zdroj: ChannelWorld
Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře