Obrazem: Slavnostní otevření pražského zastoupení Westcon Convergence

Slavnostní otevření pražské kanceláře specializovaného distributora Westcon Convergence se konalo dne 17. 1. 2013 v Tower Park Praha na Žižkovském vysílači.

Obrazem: Slavnostní otevření pražského zastoupení Westcon Convergence
Zahájení činnosti Westcon Convergence, distributora UC řešení a síťové infrastruktury, se zástupci firmy společně oslavilo 40 účastníků, zástupců partnerů, společností Avaya, Jabra, Acme Packet.

V prostorách nově zrekonstruované Žižkovské věže partnery přivítal Tomáš Jilík, GM Westcon Convergence pro Českou a Slovenskou republiku. V rámci přednáškového bloku partnerům představil společnost, její tým a vize.

Součástí prezentace bylo také představení spolupráce mezi Westcon Convergence a společností Avaya, a vzájemná kooperace s partnery v rámci Aura Alliance.

Během večerního rautu účastníky bavil kouzelník i jazzový hudebníci. Vrcholem večera byla tombola a adrenalinová návštěva venkovní vyhlídky Žižkovského vysílače.

Z regionálních týmů byli přítomni za Westcon Convergence René Klein, GM Benelux, France & CEE a Runa Macleod, narketing director.

Ze společnosti Avaya presentovali Dušan Lehoský, CEE managing director, Miroslav Filip, nový country manager za Českou republiku a Zdeněk Půlpán, channel manager.

Z regionu pak byli přítomni Thomas Veit, managing director EMEA distribution channel, Reiner Wieden, distribution manager CEE, Joke Tuttens, channel marketing manager.

Prezentaci o spolupráci mezi Westcon Group, společností Avaya a partnery přednesl Tony Parish, CEO, Aura Alliance. Více fotografií z akce nalenzete v profilu Westcon Convergence na Facebooku.

Zdroj: Westcon Covergence

Galerie

Úvodní foto: Westcon Convergence

Komentáře