Nový distributor elites MDS zastupuje tisková řešení Toshiba, seznamte se s vedením

Dnem 6. 8. 2012 vstoupil na český trh nový autorizovaný distributor tiskových řešení a softwarových nástrojů služby řízení dokumentů značky Toshiba společnost elites MDS. Kdo stanul v jejím managementu?

Nový distributor elites MDS zastupuje tisková řešení Toshiba, seznamte se s vedenímzleva: Luděk Pešula (jednatel a technický ředitel), Jan Toufar (jednatel a IT ředitel), Petr Horák (jednatel a ředitel rozvoje obchodních strategií a příležitostí).

Zleva: Luděk Pešula, Jan Toufar, Petr HorákSpolečnost elites MDS je přímým partnerem společnosti Toshiba TEC Germany a v České republice působí jako autorizovaný distributor tiskových řešení značky Toshiba.

Společnost elites MDS sídlí v Praze 10 v ulici V Olšinách 2300/75, kde je zároveň sídlo obchodního oddělení, hlavní provozovna a showroom tiskových řešení značky Toshiba.

Kdo za společností stojí?

Jiří Stepak působí na pozici jednatele společnosti elites MDS od jejího vzniku. Značce Toshiba se věnuje bez mála 18 let na pozici jednatele společnosti Ribbon, která patří mezi dodavatele tiskových řešení, notebooků a jiných technologií na trhu České republiky .

Luděk Pešula (38) zastává od poloviny srpna pozici jednatele a technického ředitele elites MDS. Přichází ze stejného odvětví – tisková řešení, avšak nová pozice a náplň práce mu otevírají nové výzvy spojené s novou odpovědností a rozhodovací pravomoce, uvádí distributor. Luděk je vášnivý motorkář a pokud je to možné a čas to dovolí, můžete ho zahlédnout na náháči Honda Hornet.

Jan Toufar (28) působí od poloviny srpna na pozici jednatele a IT ředitele. Výzva nových pracovních možností a příležotostí obchodního zaměření Jana přesvědčili, aby se účastnil nových projektů v elites MDS. Ve volném čase je na prvním místě především rodina a v případě, že máte zájem ochutnat jakoukoliv specialitu a jste alespoň trochu gurmánem, budete si rozumět.

Petr Horák (36) od polovina srpna působí na pozici jednatele a ředitele rozvoje obchodních strategií a příležitostí. Ani Petr není nováčkem v oboru a má již za sebou, během 11 leté praxe, řadu úspěšných projektů a realizací, přesto vidí budoucnost na dnešním trhu ve zcela jiné formě přístupu k zákazníkovi a rozvoji nových forem realizací projektů, uvádí elite MDS v oznámení. Jeho hlavním cílem je také zviditelnění a zlepšení podílů trhu tiskových řešení značky Toshiba. Petr Horák relaxuje hlavně sportem a ke svým koníčkům přidává nový – víno.

Více se o společnosti dozvíte na webech www.elitesmds.cz a www.toshiba-mds.cz.

Zdroj: elite MDS
Galerie

Úvodní foto: elite MDS

Komentáře