Logitech v autorizované distribuci SWS

Společnost SWS se stala od 1. 4. 2012 autorizovaným distributorem produktů značky Logitech v České republice i na Slovensku. Kdo o kontrakt přišel?

Logitech v autorizované distribuci SWSLogitech v autorizované distribuci SWS Výrobce příslušenství roku v regionu EMEA, společnost Logitech, rozšířila své distributory o SWS v ČR a SWS Distribution na Slovensku. Zároveň tímto kontrakt končí pro slovenský Agem Computers.

V nabídce SWS naleznete řadu bezdrátových i kabelových periferií a příslušenství pro stolní počítače, notebooky, iPod i další tablety. Logitech klad důraz na produkty pro ovládání počítačů, hraní her, komunikaci přes internet, digitální hudbu a systémů domácí zábavy.

Uzavření partnerství se společností Logitech je pro nás logickým vyústěním dlouhodobé spolupráce. Přímou smlouvou s firmou Logitech se zpřístupní produkty profesionálního příslušenství našim partnerů. Jsem přesvědčen, že pro obě firmy je toto spojení příležitostí k navýšení prodejů v této kategorii produktů, uvedl v tiskovém oznámení Stanislav Skalička, obchodní ředitel SWS.

Kontrakt navíc umožní partnerům své nákupy u SWS zapojit do partnerského programu Logitech. Další informace vám poskytne produktový manažer značky Oldřich Kalivoda. Kontakty na něj naleznete po přihlášení v profilu SWS.

Autorizovanými distributory Logitechu v ČR nadále zůstávají ABC Data ABC Data, AT ComputerseD system Czech. Na Slovensku kromě SWS distribuci zajišťují Agemu Computers SK a eD system Slovakia.

Zdroj: SWS, ChannelWorld
Komentáře