Lidé: Vlastimil Horák business unit managererem divize EMC společnosti Avnet

Avnet, ICT distributor s přidanou hodnotou, oznámil v září jmenování Vlastimila Horáka na pozici business unit managera pro divizi EMC.

Lidé: Vlastimil Horák business unit managererem divize EMC společnosti AvnetVlastimil Horák, business unit managerer divize EMC společnosti Avnet Vizí Vlastimila Horáka (34) v čele divize EMC společnosti Avnet je rozšíření partnerského ekosystému EMC a využití potenciálu, který partnerský byznys pro EMC skýtá, uvádí distributor.

Svůj hlavní přínos pro společnost Avnet a svou divizi Vlastimil spatřuje ve znalosti potřeb a očekávání, které mají partneři od distributora s přidanou hodnotou (potažmo i od výrobce), neboť sám v roli partnera působil.

Jeho zkušenosti od výrobce (Sun Microsystems a Oracle), kde před nástupem do Avnetu pracoval na pozici key account managera pro segmenty výroba, utility a finance, zase přinášejí porozumění procesům a přístupu výrobce k distributorovi a partnerům.

V Sun Microsystems (později převzaté společností Oracle) se věnoval se obchodu pro výše uvedené segmenty, převážně v oblasti hardware, ale také komplexních integračních projektů.

Vlastimil Horák vystudoval Fakultu ekonomie na Technické Univerzitě v Liberci se zaměřením na podnikovou ekonomiku a marketing. Po studiu působil ve společnosti Gedas ČR jako market development manager.

Je ženatý a má dvě děti. Svůj volný čas dělí především mezi svou rodinu a aktivní sportování. Rád jezdí na kole, hraje squash a golf, a také se věnuje fotografování.

Pozici business unit managera EMC v Avnetu dříve zastával David Vochoč. 

Zdroj: Avnet, ChannelWorld

Úvodní foto: Avnet

Komentáře