Lidé: Petr Slouka ředitelem nákupu v eD system Czech

Broadline distributor eD system Czech oznámil, že od 1. 5. Nastupuje na pozici ředitele nákupu Petr Slouka. Petr Schrom zároveň přebírá vedení marketingového oddělení. Kam původní manažeři odchází?

Lidé: Petr Slouka ředitelem nákupu v eD system CzechPetr Slouka, ředitel nákupu v eD system CzechPetr Slouka (42) na pozici ředitele nákupu střídá Roberta Sobolu, který ke stejnému datu z eD system Czech odchází. Sobola působil dlouhodobě v top managementu skupiny eD sytem. Na pozici se vrací po třech letech, během kterých působil nejprve v holdingové struktuře eD Group a poslední dva roky jako ředitel společnosti E Linkx.

Většina jeho dosavadní kariéry je spjata se společností eD system Czech, vrací se tedy do prostředí, které zná a může zde zúročit své dosavadní dlouholeté zkušenosti i osobní vazby, uvádí distributor.

V nejbližším období se Petr Slouka chce zaměřit především na zintenzivnění součinnosti s výrobci a na vytvoření atraktivnějších dodavatelských podmínek. „V současném období je podle mého názoru klíčové zaměřit se především na rychlou a vstřícnější službu zákazníkovi a být atraktivnější pro různé skupiny zákazníků lépe zvolenou cenovou nabídkou,“ uvedl v oznámení nový ředitel nákupu.

Petr Schrom, obchodní ředitel a vedoucí marketingu v eD system CzechDistributor si od návratu Petra Slouky slibuje účinnou realizaci změn a opatření, které mají zvýšit kvalitu a výkon oddělení nákupu vůči dodavatelům i odběratelům. „Toto jmenování je jedním z kroků. Kterým plánuji zvýšit výkon i kvalitu managementu společnosti,“ dodal generální ředitel Přemysl Pela.

Petr Schrom byl od 16. 4. 2012 pověřen vedením oddělení marketingu. Současně působí jako obchodní ředitel a je zodpovědný za vedení projekti Klikman.

Dosavadního ředitele marketingu Ľubomíra Očka skupina eD Group pověřila řízením projektu na Slovensku. Před příchodem do eD systemu Petr Schrom zastával pozici ředitele ve společnosti T.S.Bohemia.

Zdroj: eD system Czech, ChannelWorldKomentáře