Lidé: Pavel Pölzer generálním ředitelem eD system Czech

Novým generálním ředitelem společnosti eD system Czech se stal Pavel Pölzer. Odkud a s jakými zkušenostmi přichází? Jaké má nyní cíle? A kam se přesune jeho předchůdce Přemysl Pela?

Lidé: Pavel Pölzer generálním ředitelem eD system CzechSpolečnost eD system Czech, která se zabývá poskytováním distribučních a softwarových služeb, oznámila jmenování nového generálního ředitele. Od 4. 6. 2012 se jím stal Pavel Pölzer.

Jeho předchůdce, Přemysl Pela, pokračuje dále v nadnárodní skupině eD system, kde bude mít na starost řízení rozvojových projektů.

Pavel Pölzer, nový generální ředitel společnost eD system Czech, naposledy pracoval pro telekomunikační společnost Telenor, kde měl na starosti přebudování jejích prodejních kanálů na Balkáně.

Prošel si také různými manažerskými funkcemi u někdejšího českého mobilního operátora Eurotel. Následně přešel do společnosti Telefonica O2, kde zastával pozici obchodního ředitele.

Zkušenosti má tedy hlavně z telekomunikačních firem. Mimo sféru telekomunikací pracoval například pro firmu AccenturePavel Pölzer vystudoval podnikovou ekonomiku na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Rád bych navázal na dosavadní práci vedení společnosti. Mou hlavní prioritou bude větší orientace firmy na zákazníka, poskytování nejlepších služeb, nejširšího portfolia produktů a nejlepších cen na trhu. Mým cílem je upevnit pozici společnosti na českém trhu,“ uvedl Pavel Pölzer ve zprávě pro média.

Zdroj: eD system Czech, ChannelWorld
Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře