Lidé: Olga Motlíková nastoupila do DNS jako account manager

Do společnosti DNS nastoupila Olga Motlíková na pozici account managera pro IBM HW v divizi IBM.

Lidé: Olga Motlíková nastoupila do DNS jako account managerOlga Motlíková bude mít na pozici account managera pro IBM HW v divizi IBM společnosti DNS na starosti rozvoj současných partnerů a navazování nových obchodních vztahů pro portfolio serverů a storage.

Mým cílem je stát se platným členem týmu IBM v DNS, přispět maximální měrou k rozvoji výsledků naší divize a tím pádem celé společnosti. Jelikož přicházím z trochu jiného prostředí a jsem v IBM divizi jedinou ženou na obchodní pozici, chci přispět i tím, co s sebou přináší ženská energie, tzn. ženský pohled na věc, intuice a nové myšlenky,“ uvedla ke svému nástupu Olga Motlíková.

Do DNS přichází se společnosti  1st ART Studio, která se zabývala primárně serverovými řešeními, poskytováním hostingových služeb a souvisejícími dodávkami hardwaru a softwaru. Působila zde tři roky na pozici key account managera, kde jejím úkolem bylo navazovat nové a rozvíjet existující obchodní vztahy, a to jak směrem k zákazníkům tak směrem k dodavatelům.

1st ART se jako parter společnosti Dell posunul z úrovně registered na preferred. Následně však společnost koupila firma Livesport, čímž se zcela změnilo její zaměření.

Dříve Olga Motlíková pracovala ve společnosti Nostromo ICT jako key account manager speciálně dedikovaný pro společnost Telefónica O2 Czech Republic (dnes Telefónica Czech Republic).

Olga Motlíková získala inženýrský titul na Vysoké škole ekonomické v Praze. Mezi její koníčky patří především sport, hudba a tanec. Ve volném čase se zajímá také o osobní rozvoj, přírodu, ale i spoustu dalších věcí.

Zdroj: ChannelWorld
Úvodní foto: Olga Motlíková

Komentáře