Lidé: Marcela Kucbelová ředitelkou divize Abakus v Servodata

Do divize Abakus společnosti Servodata nastoupila Marcela Kucbelová. Již brzy vedení divize převezme.

Lidé: Marcela Kucbelová ředitelkou divize Abakus v ServodataLidé: Marcela Kucbelová ředitelkou divize Abakus v ServodataMarcela Kucbelová bude v divizi Abakus společnosti Servodata odpovědná za řízení týmu account managerů a vedení nejvýznamnějších obchodních případů v oblasti licenčních programů softwaru Microsoft.

Vedení divize převezme počínaje novým fiskálním rokem společnosti, tedy od 1. 10. 2012.

Marcela Kucbelová má obrovské zkušenosti z IT trhu, bohaté kontakty i znalost licenčních programů softwaru Microsoft, a proto je velmi vítanou posilou našeho týmu, který vytváří stále významnější podíl celkového obratu společnosti Servodata, uvedl v tiskovém oznámení Martin Malý, obchodní ředitel společnosti Servodata.

Do Servodat přichází z pozice obchodní ředitelky společnosti RLC Praha. Do její odpovědnosti zde spadalo vedení obchodního oddělení, akvizice nových zákazníků, tvorba a plnění marketingového a obchodního plánu. Starala se však i o jednání se zákazníky, partnery a dodavateli firmy.

Předtím pracovala šest let jako obchodní a marketingová ředitelka společnosti Digi Trade.

Marcela Kucbelová absolvovala Fakultu elektrotechniky ČVUT v Praze. Dále se vzdělává v oblasti projektového řízení a v manažerských dovednostech. Mluví anglicky, německy a rusky.

Původně měl pozici ředitele divize Abakus zastávat Petr Linek z Microsoftu. Ten však vzhledem k neočekávaným skutečnostem nenastoupil a pozici dočasně zastával Martin Malý.

Zdroj: Servodata, ChannelWorld

Úvodní foto: Servodata

Komentáře