Královské/partnerské PCS Dataguard na hradě Zbiroh

Společnost PCS, divize DataGuard, povolala své nejlepší partnery na VIP setkání na hradě Zbiroh, aby králi pomohli zabít draka Goriniče a společně se veselili jako v dobách minulých.

Královské/partnerské PCS Dataguard na hradě ZbirohKrálovství PCS-Dataguard i s chrabrými rytíři - Fortinet, MailFilter, McAfee, Eset a Kaspersky V přímém boji zvítězilo družství hraběte McAfeeho.

Královské/partnerské PCS Dataguard na hradě ZbirohNa královské audienci veličenstvo  PCS, Jan Vančura (generální ředitel PCS), slovy svého komořího Aleše Pikory (ředitele divize DataGuard),  přislíbilo půlku království a (pravou) ruku princezny Evy tomu, kdo zbaví hrad hrozby v podobě draka Goriniče.

Z chrabrých rytířů se přihlásil jako první ryk z východního království – rytíř Antivirúš Eset z Bratislavle, který sbírá zkušenosti v boji již 25 let. Je legendární svou rychlostí a přesností a již čtrnáctkrát získal ocenění rytířského spolku Virus Bulletin.

Svou pomoc poskytnul i car Alexander Kaspersky, který nabídl flotilu alchymistů pro výrobu jakéhokoliv ochranného elixíru včetně speciálních lahviček antibiotik a ochrany v podobě tablet(ů).

Hrabě Fort z pevnosti Inet (nebo-li Fortinet) zvaný též Železňák elegantně ve verších představil svou družinu pohůnků – strážců na bráně, kterým nic neunikne.

Své souputníky pak chtěl hrabě McAfee (čti Mek Á fí) předčit tím, že nikdo z nich nemá takové zkušenosti s bráněním velkého království, jako je právě tohle. Jeho vojsko se specializuje na ochranu a prevenci, poštovní poslové mohou okamžitě informovat o pozici draka a na hranicích může hlídat poustevník Firewall. Poradí si údajně i s mobilní koňskou jízdou.

Králi nabídl své služby i specialista milující poštu – MailFilter von Dataguard (jinak DataGuard MailFilter). Jeho pacholci prý zkontrolují každou zásilku královské pošty, dokážou se v dopisech vyznat, a rozdělit je tak na zbytečné a nemocné a zdravé a užitečné.

Po představení družstev a předností pak účastníci porovnali své síly v rytířských bojích a bojůvkách, aby přesvědčili pana krále, koho si má nakonec vybrat. Ve spravedlivém klání se ukázalo, kdo je nejschopnější.

Princezna však utekla s šaškem, a tak se král rozhodl najmout všechny, aby společně království pohlídali. Po dobrém konci následoval hodokvas pln pečení a lahodných moků, na kterém se všichni mohli bavit a veselit v doprovodu středověké hudby a kejklířů. Více v galerii níže.

Zdroj: ChannelWorld

Foto: PCS/Dataguard
Galerie
Komentáře