Kerndlová „vyprodala“ setkání sítě Klikman

Síť kamenných prodejen Klikman pořádala 11.10. 2012 čtvrté dvoudenní setkání v hotelu Medlov a množství přihlášených dealerů nadělalo pořadatelům starosti a partnerům radosti.

Kerndlová „vyprodala“ setkání sítě KlikmanPo přivítání následoval zábavný program začínající módní přehlídkou večerních šatů a luxusního spodního prádla módního domu Stauder.

Večerní zábavu zahájil přivítáním účastníků Petr Schrom, který navzdory zlomenému kotníku po oba dny poletoval mezi účastníky, jako by mu berle vůbec nevadily. „Již tři týdny před akcí jsme zastavili přijímání dalších přihlášek od dealerů, hotel  jsme naplnili až po strop,“ uvedl Petr Schrom, obchodní ředitel eD system Czech.

Po přivítání následoval zábavný program, kde módní přehlídku večerních šatů a luxusního spodního prádla módního domu Stauder, vystřídala zpěvačka Tereza Kerndlová.

 Tereza Kerndlová na setkání sítě KlikmanTa během hodiny rozpohybovala a roztleskala dealery a vytvořila neopakovatelnou atmosféru a to nejen zpěvem, ale také svými tanečnicemi, které někteří účastníci doslova při tanci hypnotizovali.

Tereza Kerndlová pak vystoupila ještě jednou a to společně s držitelem několika světových rekordů mistrem bublinářem Matějem Kodešem, který Terezu oblékal do bublin a vytvářel bubliny fantastických tvarů a velikostí.

Na závěr přišly souboje v želé, kdy modelky mezi sebou bojovaly v bazénku a účastníci mohli sázet na jejich vítezství klikmanovskými dolary směnitelnými za alkohol. O půlnoční překvapení se postaraly sestry Romanovské, které svým vystoupením předvedly, že stejně jako v pohádce mohou být nejhezčími šaty ty, které nikdo nikdy neviděl.

Bez nákupu na sklad a s prodlouženou zárukou

Druhý den setkání byl již čistě pracovní. Petr Schrom mimo jiné představil novou funkci na webu eD systemu, která vám umožňuje posílat zboží na adresy koncových zákazníků přímo s fakturou dealera a poplatek za dopravu přitom platí distributor.

Druhý den setkání byl již čistě pracovní.

Další novinku připravil Klikman ve spolupráci s pojišťovnou. Službu Prodloužení záruky na prodané zboží budou moci prodejci této sítě nabízet svým zákazníkům.

Příklad: v případě prodeje notebooku za 10 tisíc korun a prodloužení standartní záruky o tři roky zákazník zaplatí 1 499 Kč a prodávající inkasuje provizi 450 Kč. Službu lze sjednat přes internet a aktivovat do dvou minut.

Na závěr byl vyhlášen nejlepší prodejce Klikmanu. Skokanem roku za posledních šest měsíců v obratu se stala firma Nexx z Kyjova a získala za svůj výkon slimbook.

Pak již následovaly přednášky partnerů, občerstvovací pauzy, workshopy, prezentace na stánku a na závěr byla vylosována tombola s cenami za 280 000 korun. I proto byl sál zaplněn do posledního místečka. I přes rychlé losování výherců a vydávání cen tento proces trval téměř půlhodiny. Více už v galerii níže.

Zdroj: eD system Czech
Galerie

Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře