Jan Bartoš, nový ředitel EET Europarts odhaluje plány

Společnost EET Europarts má nového výkonného ředitele. Po dokončení akvizice Europarts se novým šéfem stává Jan Bartoš a prozrazuje další cíle distribuční společnosti.

Jan Bartoš, nový ředitel EET Europarts odhaluje plányJan Bartoš, nový ředitel EET Europarts odhaluje plányJan Bartoš (36 let) nastoupil do září do společnosti EET Europarts na pozici managing director. Před ním pozici zastávala Miroslava Jašková, která stála u založení českého zastoupení EET v roce 2010.

Do EET přichází Jan Bartoš z firmy Europarts, kterou skupina EET akvírovala na celoevropské úrovni v prvním pololetí.

V Europarts Bartoš působil taktéž jako managing director a společník od roku 2006. Firma se zabývala prodejem náhradních dílů do IT a příslušenstvím, převážně pro produkty značek HP, Canon, Lexmark a Epson.

V letech 1998 až 2006 Jan Bartoš vedl a spoluvlastnil firmu Spare Parts, která se soustředila na prodej náhradních dílů do tiskáren a jejich servis. Od roku 1995 do 1998 pracoval jako obchodník ve společnosti Infotech, jenž se zabývala prodejem repasované a nové výpočetní techniky

Další plány společnosti EET Europarts

Akvizicí společnosti Europarts cz upevnila EET Group svojí dominantní pozici na trhu s náhradními díly pro IT v Evropě a rozšířila pole působení dále do regionů EMEA.

Na dotaz ChannelWorldu ohledně další strategie Jan Bartoš odpověděl: „Náš plán v ČR je udržet přední pozici na trhu s náhradními díly pro IT a výrazněji vstoupit na trh s uceleným portfoliem EET Group jako jsou například kamerové systémy EET Security, lifestylové retail produkty značky Libration, Sonoro, ION, SoundFreaq, eStuff a v neposlední řadě komplexní nabídkou vysoce kvalitních kabelů MicroConnect.

Zdroj: ChannelWorld

Úvodní foto: EET Europarts

Komentáře