Infortrend rozšiřuje distribuci o Kobe

Kobe se stal distributorem unifikovaných úložišť dat Infortrend EonNAS v České republice.

Infortrend rozšiřuje distribuci o KobeInfortrend rozšiřuje distribuci o Kobe Specializovaný distributor Kobe nyní nabízí produkty řady EonNAS od Infortrendu, které poskytují jednotný systém datových úložišť. Produktovou řadou bude oslovovat především domácnosti a malé a střední firmy.

„Díky velkým zkušenostem Infortrendu z vyššího segmentu a vlastnostem NAS, jako je deduplikace nebo vzdálená replikace spolu s nadstandardním servisem, věřím v naši úspěšnou dlouhodobou spolupráci,“ uvedl v tiskovém oznámení Zdeněk Horáček, ředitel společnosti Kobe.

Druhým distributorem Infotrendu je společnost Agora Plus, která se však primárně zaměřuje na větší systémy. Kobe se soustředí na „malé“ NASy, t.j. řady EonNAS Pro a EonNAS 1000.

Řada produktů EonNAS od Infortrendu je systém unifikovaných řešení pro ukládání dat připravená pro efektivní provoz aplikace pracujících na úrovni souborů nebo datových bloků.  Produkty EonNAS disponují funkcemi deduplikace dat na úrovni datových bloků.

Vestavěný souborový systém ZFS nabízí zajištění end-to-end integrity dat díky eliminaci tzv. tiché ztráty dat (silent data corruption) pomocí mechanismu hierarchických kontrolních součtů.

Funkce snapshot a replikace dat pomáhají uživatelům efektivně vytvářet kopie dat na ochranu proti potenciálním hrozbám. Více se o NAS produktech Infrotrend dozvíte na webu této společnosti.

Zdroj: Kobe, ChannelWorld

Úvodní foto: Infortrend, Kobe

Komentáře