I.R.I.S. si rozšiřuje distribuci v CEE o ABC Datu

Společnost I.R.I.S., výrobce v oblasti rozpoznávání obrazu, mobilního skenování, správy podnikového obsahu a optimalizace IT infrastruktury, oznámila uzavření kontraktu s novým distributorem, společnosti ABC Data, v zemích střední a východní Evropy včetně ČR a SR.

I.R.I.S. si rozšiřuje distribuci v CEE o ABC DatuI.R.I.S. si rozšiřuje distribuci v CEE o ABC DatuABC Data získala kontrakt pro distribuci produktů I.R.I.S v České republice, Slovesku, Polsko, Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku, Estonsku, Litvě a Lotyšsku.

Na všech deseti trzích bude ABC Data prodávat produkty pro Windows i Mac. Na trzích by měly být dostupné OCR software Readiris 14 Pro včetně korporátní verze, kompresní vytvářeč pdf IRISCompressor a IRISCompressor Pro, digitální pero IRISNotes Express 2 a Executive 2, mobilní skenovací řešení IRIScan Anywhere 3, Book 2 a Book Executive 2.

V době publikování zprávy ChannelWorld ještě neobdržel informace o zalistování produktů I.R.I.S. do nabídky českéhoa slovenského zastoupení společnosti ABC Data. Produktový manažer Matěj Chalupka odpověděl, že zjišťuje stav u polské mateřské společnosti.

Stejně tak ChannelWorld zatím nezískal vyjádření, zda jako druhý distributor zůstává společnost 100Mega Distribution. O stavu vás budeme informovat.

Zdroj: I.R.I.S, ChannelWorld
Komentáře