HP vyhlásilo Lama Plus nejlepším distributorem spotřebního materiálu 2012 v CEE

Společnost Hewlett-Packard na celoevropském setkání 300 distributorů na Maltě ocenila společnost Lama Plus jako nejlepšího distributora spotřebního materiálu HP ve střední a východní Evropě pro rok 2012.

HP vyhlásilo Lama Plus nejlepším distributorem spotřebního materiálu 2012 v CEEHP vyhlásilo Lama Plus nejlepším distributorem spotřebního materiálu 2012 v CEELama Plus se specializuje na spotřební materiál již 22 let. Ocenění Nejlepší distributor spotřebního materiálu HP ve střední a východní Evropě v roce 2012 zúročilo vynaložené úsilí, získané zkušenosti a know-how.

Věříme, že získaný titul je pro nás nejlepší referencí a pro resellery pádný argument, proč zvážit spolupráci s námi - jedničkou ve spotřebním materiálu,“ uvedla Lama v oficiálním oznámení.

Společnost také vyjádřila dík svým partnerům: „Děkujeme všem našim partnerům za skvělou spolupráci, která vytvořila kvalitní základ pro získání tohoto nejvýznamnějšího ocenění v našem oboru.

Jako specializovaný distributor nabízí Lama Plus resellerům více než 9 800 položek od téměř 70 výrobců, a to výhradně z oblasti spotřebního materiálu.

Jste spokojeni se službami distributora Lama Plus? Podporu distributorům můžete vyjádřit také v ChannelWorld Awards 2012 a navíc získat předplatné zdarma.

Zdroj: Lama Plus, ChannelWorld

Úvodní foto: Lama Plus

Komentáře