Fractal Design udělil výhradní distribuci AT Computers

Společnost AT Computers nově nabízí produkty značky Fractal Design, která je známá hlavně díky počítačovým skříním. Jaké další produkty této značky AT Computers nově zařazuje do nabídky?

Fractal Design udělil výhradní distribuci AT ComputersAT Computers výhradním distributorem PC skříní Fractal Design v ČR a SRSpolečnost Fractal Design oznámila, že se AT Computers stala jejím výhradním distributorem produktů pro český a slovenský trh.

Hlavním artiklem firmy Fractal Design jsou počítačové skříně, které nyní bude AT Computers používat i u některých modelů vlastní značky stolních počítačů Triline.

Fractal Design se dále specializuje na výrobky pro tzv. casemodding a casetuning, tedy vylepšování počítačových skříní.

Nabízí například průhledné bočnice, tiché ventilátory a regulátory jejich výkonu, napájecí zdroje a sady pro ztlumení vibrací uvnitř počítače, které pomáhají snížit hlučnost například klasického pevného disku.

Výhradní distribuce produktů společnosti Fractal Design nám dává možnost nabídnout našim zákazníkům další vynikající značku počítačových komponentů a příslušenství,“ uvedl ve zprávě pro média Tomáš Pauke, produktový manažer společnosti AT Computers, který má značku Fractal Design nyní na starost. Kontakty na něj naleznete po přihlášení vpravo nahoře v profilu AT Computers.

AT Computers již má všechny produkty nově distribuované značky ve své nabídce. Podrobnosti o nich si zájemci mohou přečíst na webových stránkách společnosti Fractal Design na adrese www.fractal-design.com.

Zdroj: Fractal Design, ChannelWorld

Úvodní foto: AT Computers, Fractal

Komentáře