Facson přebírá distribuci TallyGenicom po firmě Tecoma, společnosti se slučují

Tecoma se slučuje se společnosti Facson, pod kterou přechází distribuce tiskáren TallyGenicom a Dascom. Co bude s podporou?

Facson přebírá distribuci TallyGenicom po firmě Tecoma, společnosti se slučujíFacson přebírá distribuci TallyGenicom po firmě Tecoma, společnosti se slučujíNa přelomu dubna a května 2012 došlo ke spojení obchodních aktivit společností Tecoma a Facson v oblasti distribuce výrobků, spotřebního materiálu a servisní podpory značek TallyGenicom a Dascom, partnery o tom informoval zástupce společnosti Tecoma.

Hlavním důvodem změny je ukončení činnosti mateřské společnosti Tecom Wien v návaznosti na úmrtí jednatele a majitele skupiny Tecom Group.

Společnost Facson je nyní certifikovaným Gold partnerem společností Printronix a Dascom Europe pro Českou republiku.

Velmi si vážíme spolupráce s vámi a nabízíme vám nadále veškeré portfolio uvedených značek,“ uvedl v oznámení Štěpán Beran, product manager ve společnosti Facson (dříve Tecoma).

Společnosti dále partnery informovaly, že se zlepší dostupnost spotřebního materiálu a náhradních dílů, které budou nyní skladem ve větším množství. Slíbily také nové, atraktivnější ceny pro všechny produkty.

Portfolio výrobků a služeb zůstává po sloučení zachováno:

  • Řádkové rychlotiskárny TallyGenicom
  • Jehličkové tiskárny Tally / Dascom
  • Mobilní tiskárny Tally
  • Řádkové rychlotiskárny Printronix
  • Termotiskárny Printronix

Partneři mohou počítat se zajištěním záručního i pozáručního servisu na již dodané tiskárny a rozšířením servisních činností na nové výrobky. Servisní tým pak disponuje veškerým zázemím a přímou podporou výrobce, dodává Facson.

Zdroj: Tecoma, Facson
Komentáře