Euro Data SK rozšiřuje portfolio o Modecom, Crono a CQpoint

Slovenský distributor Euro Data SK získal distribuční kontrakt na komponenty a příslušenství značky Modecom a uvedla na slovenský trh produkty značky Crono a Wi-Fi routery a switche CQpoint.

Euro Data SK rozšiřuje portfolio o Modecom, Crono a CQpointEuro Data SK rozšiřuje portfolio o Modecom, Crono a CQpointSpolečnosti Euro Data SK informovala své obchodní partnery o dalším rozšíření portfolia o tři nové značky.

Nedávno do nabídky zařadila dva Wi-Fi routery, dva switche a USB klienta CQpoint. O těchto síťových produktech se dozvíte více zde.

Další novinkou je značka Crono, z jejichž produktů naleznete u Euro Dat počítačové periferie, zdroje, skříně, batohy, tašky a pouzdra, reproduktory, kabely a USB huby, ale i čtečku elektronických knih.

Čerstvě se portfolio distributora rozrostlo o značku Modecom, která pokrývá širokou řadu počítačového příslušenství, periferií i komponent. Euro Data SK nabízí také tablety a navigace Modecom Freeway.

Modecom je polská značka založená v roce 1999. Firma vznikla jako výrobce PC skříní a zdrojů a postupně svůj sortiment rozšiřovala. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout na českém i slovenském webu Modecomu.

Produktovým manažerem všech tří značek je Dušan Bertha. Kontakty na něj naleznete po přihlášení v profilu Euro Data SK.

Autorizovanými distributory značky Modecom jsou v ČR společnosti ABC Data a SWS. Na Slovesku Modecom spolupracuje s firmami Euro Data a Planeo Elektro.

Zdroj: ChannelWorld

Úvodní foto: Euro Data SK, CQpoint, Crono, Modecom

Komentáře