EMC divize Avnetu představila podzimní novinky a ocenila nejlepší partnery

EMC divize společnosti Avnet uspořádala podzimní partnerské setkání v pražském pavilonu Grébovka, kde představila několik novinek pro nadcházející obchodní sezónu a ocenila nejlepší partnery.

EMC divize Avnetu představila podzimní novinky a ocenila nejlepší partneryEMC divize společnosti Avnet uspořádala podzimní partnerské setkání v pražském pavilonu Grébovka, kde představila několik novinek pro nadcházející obchodní sezónu a ocenila nejlepší partnery.

Setkání začal Pavel Salák, ředitel české pobočky Avnetu, když partnerům představil Vlastimila Horáka, nově jmenovaného business unit managera pro EMC. Poté se už mikrofonu ujal manažer nepřímého prodeje v EMC Pavel Barták, který představil několik podzimních novinek.

Nejprve si ale neodpustil trochu střelby do vlastních řad. Globální marketingové a promo programy EMC totiž doposud příliš nereflektovaly lokální trh a tak jej pro partnery bylo obtížné využít. S letošním podzimem by ale mělo dojít ke změně a partneři by měli začít z promo programů konečně těžit.

Podzimní promo pro každého

Podzimní promo akce se budou letos týkat hotových storage řešení. V promo nabídce najdete jak storage zaměřené na výkon, tak úložiště cílené na kapacitu. Zvýhodněných nabídek můžete využít i bez registrace v partnerském programu a u některých konfigurací je možné dosáhnout slevy až 50 %.

Pavel Barták pak pozval účastníky na konferenci EMC forum, která se koná už 20. září v pražském hotelu Diplomat. Hlavním tématem letošního ročníku bude transformace IT pomocí cloud computingu a virtualizace. Registrovat na konferenci se můžete na stránkách emc.com.

V partnerském programu EMC nedochází podle Pavla Baráka k zásadním změnám, ale stejně jako každý rok na podzim, dochází k drobným úpravám podmínek pro partnerské kategorie.

Kdo je partnerem roku?

Na závěr předali zástupci divize EMC ocenění nejlepším partnerům za rok 2011. Obchodním partnerem roku 2011 byla vyhlášena společnost Comparex a ocenění Backup partner získala firma DataStorage.

Poté již přišla na řadu neoficiální část setkání, která se nesla v duchu letního grilování. Zábavu mohlo přibližně 70 zástupců partnerských společností najít také u pokeru, zahrát si kroket či navštívit přilehlou historickou kuželkárnu.

Zdroj: ChannelWorld
Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře