EET získalo kontrakt na Milestone Systems

Skupina EET se stala celoevropským autorizovaným distributorem softwaru pro IP video správu od společnosti Milestone Systems.

EET získalo kontrakt na Milestone SystemsEET získalo kontrakt na Milestone SystemsDistribuční kontrakt s Milestone Systems se vztahuje na 16 evropských zemí včetně České republiky. EET tak bude nabízet řešení XProtect.

EET již software pro IP video dohled od Milestone distribuovalo v nordických státech a následně po získání zkušeností kontrakt rozšířilo na další země.

Naší ambicí je stát se největším distruborem IP video dohledových řešení v Evropě, takže jsem velmi nadšený, že nyní můžeme podpořit naše dealery v Evropě softwarem od Milestone,“ uvedl v oznámení Michael Kragh, ředitel pro bezpečnost a dohled v EET Group.

Podle IMS Research je Milestone se svou otevřenou platformou pro IP video management lídrem odvětví. Řešení XProtect využívají tisíce klientů po celém světě. Podporuje řadu síťového hardwaru a je možné jej integrovat s dalšími systémy – např. pro správu rizika, ochranu lidí a majetku, optimalizaci procesů a snižování nákladů.

Růstová oblast?

Nová značka doplní portfolio dohledových řešení EET od společností Axis, IQinVision, Sony, Pelco, Mobotix a Ernitec. Video dohled generuje skupině EET ročně obrat ve výši 24 milionů eur.

Během dalších tří let EET Group očekává růst obratu v této oblasti na 53 milionů eur, přičemž nejvyšší zájem předpokládá na anglickém, německém a švýcarském trhu.

Produkty Milestone budou v dohledné době zalistovány na webu EET Česká Republika. Podle webu společnosti Milestone jsou dalšími autorizovanými distributory značky v České republice společnosti Anixter Czech (bez certifikace), Bluecom a Honeywell.


Zdroj: EET Česká Republika, ChannelWorld

Komentáře