EET získalo do distribuce Veho a Plantronics

Broadliner a specialista na náhradní díly, společnost EET Česká Republika, získala díky kontraktu své evropské skupiny do distribuce produkty Veho a Plantronics. O jaké zboží rozšiřuje portfolio?

EET získalo do distribuce Veho a PlantronicsEET získalo do distribuce Veho a PlantronicsSkupina EET rozšířila produkty o spotřební elektroniku Veho v 16 zemích Evropy včetně České republiky.

Veho vyrábí reproduktory, sluchátka, videokamery, skenery a další periferie a příslušenství. V nabídce EET Česká republika aktuálně naleznete přes 80 produktů.

Společnost Veho byla založena v roce 2006 ve Velké Británii s cílem vyrábět moderní, zajímavou elektroniku ve vysoké kvalitě. Nabízí také speciální edice Gumball 3000 nebo lifestylové produkty Mimi.

Dále EET rozšířilo distribuci o sluchátka a náhlavní soupravy značky Plantronics. V portofliu naleznete bluetooth headsety, bezdrátová sluchátka s mikrofonem, herní i audio sluchátka s mikrofonem, hansfree sady a další produkty. Nabídka zahrnuje také VoIP sady a příslušenství pro domácnosti i formy.

Celkově má EET zalistováno na 196 produktů. V České republic má s Plantronics dále uzavřený kontrakt Diskus a Setra Service Trading, na Slovensku pak Setraton.


Zdroj: ChannelWorld
Komentáře