EET rozšiřuje distribuci dotykové pokladní systémy VariPOS

Broadliner a specialista na náhradní díly, společnost EET, posílila své portfolio v oblasti POS produktů o značku VariPOS.

EET rozšiřuje distribuci dotykové pokladní systémy VariPOSEET rozšiřuje distribuci dotykové pokladní systémy VariPOSSkupina EET uzavřela partnerství s německým výrobcem pokladních systémů, společností Poindus Systems. Její systémy se značkou VariPOS distribuuje také v České republice prostřednictvím lokálního zastoupení – EET Česká republika.

VariPOS jsou all-in-one dotykové pokladní systémy určenéh pro retail, luxusní obchody, pohostinství i další veřejné prostředí.

Systémy využívají procesory Intel, Windows 7, multi-dotykové ovládání na 15" displeji, jsou voděodolné a nabídnou různou konektivitu. Pokladní řešení lze rozšířit druhým 7" displejem pro zákazníka.

Řešení jsou dispozici v různých barvách. EET Česká republikav e-shopu již zalistované různé varianty včetně přídavného displeje pro zákazníka, čtecích zařízení, dalších periferií a softwaru.Zdroj: ChannelWorld, Poindus.com
Komentáře