EET inovuje web, název společnosti i logo

Broadline distributor specializovaný na náhradní díly, společnost EET, provedla redesign svých webových stránek a po dokončení akvizice Europarts inovovala také své logo a název firmy.

EET inovuje web, název společnosti i logoEET inovuje web, název společnosti i logoSpolečnost EET Česká Republika, člen skupiny EET Group, po dokončení akvizice firmy Europarts, která měla zastoupení také v ČR, mění název společnosti, logo a redesignuje svůj web.

Nový název společnosti zní EET Europarts spol. s.r.o. Sídlo firmy zůstává shodné na adrese Revoluční 1082/8, 110 00 Praha.  Změna názvu se promítla také do inovovaného loga firmy, které kromě zaoblenějšího protnutí grafického prvku nyní obsahuje také název akvírované firmy „Europarts“.

Na novém webu zůstávají všem partnerům původní přihlašovací údaje. EET Europarts upozorňuje, že pokud partneři svůj login zapomněli, mohou si přes web zažádat o nové.

Pro snadnější orientaci na svých webových stránkách a ve službách distributor připravil průvodce službami. Všechny novinky na webu EET Europarts představuje v on-line letáku. Patří mezi ně automatické hledání při zadávání do vyhledávacího pole, seznam kategorií a produktů, oceněný průvodce produkty, který je pro resellery k dispozici zdarma  zde, a filtr kategorií.

Pro co nejsnadnější spolupráci EET Europarts umožňuje interakci přes rozhraní, jako jsou EDI, XML, OIO XML a OIO UBL.

Nový web kromě inovovaného designu zajišťuje zasílání objednávek, dotazování na dostupnost produktů, informace o dodání a sledování objednávek (track & trace) a zasílání faktur a dobropisů.

EET Group se po akvizici Europarts, oznámené v červnu, stalo největším distributorem náhradních dílů pro IT zařízení působícím ve 22 zemích s více než 400 zaměstnanci, 55 000 nakupujícími zákazníky, více než jedním milionem jednotlivých dodávek a očekávaným obratem přes 200 milionů euro.

Zdroj: EET Europarts, ChannelWorld
Úvodní foto: cz.eetgroup.com

Komentáře