eD system Czech zařadil do své nabídky televizory Toshiba

Novým distributorem televizorů Toshiba se na českém a slovenském trhu stala společnost eD System Czech. Jaké televizory vlastně Toshiba vyrábí a vztahuje se na ně akční „záruka bez hranic“?

eD system Czech zařadil do své nabídky televizory ToshibaeD system Czech zařadil do své nabídky televizory Toshiba Společnost eD System Czech se k 1. 11. 2012 stala oficiálním distributorem televizorů japonské značky Toshiba pro český a slovenský trh. Toshiba vyrábí televizory s LCD nebo LED obrazovkou. Nevyrábí plasmové televizory.

Distribuční společnost eD System Czech zařazuje do své nabídky celé portfolio televizorů Toshiba od základních modelů po modely vyšší třídy.

Nabízí i tzv. chytré televizory s bezdrátovým přístupem k internetovým službám, modely s podporou 3D obrazu anebo vestavěným DVD přehrávačem.

Produktovým manažerem, který se bude starat o televizory značky Toshiba, se stal Jaroslav Bednář. Kontakty na něj naleznete jako přihlášený uživatel v profilu eD system Czech.

Přehled všech modelů zájemci naleznou třeba na americkém webu japonského výrobce počítačů a elektroniky, kde jsou i tipy, pro jaké využití se který model hodí (např. k herní konzoli a podobně).

„Záruka bez hranic“ platí i pro televizory

I na televizory Toshiba se vztahuje stále běžící akce s tzv. zárukou bez hranic. V jejím rámci u zařízení registrovaných na webové adrese http://www.nomatterwhatguarantee.com do 14 dnů od nákupu nadstandardní záruka kryje po dobu jednoho roku i neúmyslné poškození či úplné zničení zařízení nebo jeho odcizení.

Zdroje: eD System Czech, ChannelWorld

Úvodní foto: eD' system Czech, Toshiba

Komentáře