eD system Czech rozšiřuje portfolio o značky Nedis

Broadline distributor eD system Czech partnery informoval o uzavření kontraktu se společností Nedis, která zastupuje značky HQ, König, basicXL a Cobra. Jaké produkty rozšíří portfolio distributora a u koho je poptávat?

eD system Czech rozšiřuje portfolio o značky NediseD system Czech získal do distribuce značku NediseD system Czech v minulých měsících navázal přímou obchodní spolupráci se společností Nedis a pod značkami HQ, König, basicXL a Cobra dealerům nabídne širokou škálu produktů IT, herního, A/V a foto příslušenství, bezpečnostních prvků, gadgetů, kabelů, baterií, akumulátorů a dalšího zboží.

Na produkty se vztahuje standardní záruka 24 měsíců a manuály k produktům je možné dodávat v českém jazyce, uvádí distributor.

Aktuálně máme zalistováno zhruba 650 položek značek basicXL, König, HQ a Cobra, které naši nabídku obohatily zejména o příslušenství. S hrdostí mohu oznámit, že jsme jediná distribuce na území ČR a SR, která nabízí takto široké portfolio produktů značek spadajících pod skupinu Nedis, se kterou má Nedis uzavřený kontrakt,“ uvedl pro ChannelWorld produktový manažer značky Zdeněk Havel.

O nových produktech v portfoliu vám poskytne také další informace. Kontakty na něj naleznete po přihlášení v profilu společnosti eD system Czech.

Společnost Nedis byla založena v roce 1982 a aktuálně má zastoupení a sklady v 15 zemích EU. V České republice funguje pod pobočkou Nedis Kerr, na jejímž webu naleznete kompletní portfolio.

Jednatel společnosti Nedis Kerr Pavel Bischoff v době publikování zprávy neodpověděl na dotaz, se kterými dalšími distributory má firma v ČR a SR uzavřen kontrakt.

Zdroj: ChannelWorld, eD system Czech
Komentáře