eD system Czech je dalším českým distributorem navigací Mio

Dalším českým distributorem GPS navigací Mio se stala společnost eD system Czech. Známý výrobce GPS navigací si od vzájemné spolupráce slibuje vylepšení pozice na českém trhu.

eD system Czech je dalším českým distributorem navigací MioeD system Czech je dalším českým distributorem navigací Mio Společnost eD system Czech se stala dalším českým distributorem, který nabízí GPS navigace značky Mio.

Na základě smlouvy podepsané 1. 10. 2012 nyní eD system Czech zařazuje do nabídky GPS navigace Mio jak pro osobní automobily, tak i pro přepravce a majitele nákladních vozidel.

Jsme potěšení, že můžeme přivítat Mio, značku s konkurenční nabídkou inovačních výrobků a velmi kompetitivní cenou, které doplní a rozšíří řadu produktů nabízených našim zákazníkům,“ uvedl v tiskové zprávě Petr Slouka, ředitel nákupu společnosti eD system Czech.

Produktovým manažerem pro značku Mio se stal Antonín Mašín. Informace o dostupných produktech zájemci naleznou na českém webu společnosti Mio.

Společnost eD system Czech není výhradním distributorem navigací Mio na českém trhu. V České republice má na navigace Mio uzavřenu distribuční smlouvu také společnost Elko Trading. Mio si však od nového distributora slibuje vylepšené pozice na českém trhu.

Rozšíření distribuce o dalšího partnera, který je svou pozicí i rozsahem nabídky připraven poskytnout prodejcům výjimečné služby, přivádí navigace Mio do rukou zkušeného týmu. Naším společným cílem je rozvoj značky Mio, rozšíření její podpory, a tím společně zajistíme ještě větší úspěch na českém trhu.“ uvedl ve zprávě pro média Tomáš Kudweis, obchodní a marketingový manažer Mio pro Českou republiku a Slovensko.

Zdroj: eD system Czech

Úvodní foto: eD' system Czech, Mio

Komentáře