DNS se stává distributorem zařízení značky Huawei

Produkty a řešení značky Huawei pro české a slovenské podniky nově distribuje společnost DNS, která za tímto účelem založila novou divizi. Jaké jsou cíle spolupráce mezi firmami DNS a Huawei?Společnost DNS se stává distributorem zařízení značky HuaweiSpolečnosti DNS se stala distributorem zařízení značky Huawei na českém a slovenském trhu. Čínská firma Huawei je druhým největším světovým dodavatelem telekomunikačních technologií.

DNS bude fungovat jako nový prodejní kanál pro produkty a řešení společnosti Huawei v oblasti podnikových řešení. Za tímto účelem vzniklo na půdě DNS nové kompetenční centrum. Prý v souladu se zaměřením společnosti se má soustředit především na projektově orientovaný byznys.

Jsem přesvědčen, že šíře produktového portfolia, prokázaná technologická vyzrálost produktů a lokální podpora společnosti Huawei v kombinaci se znalostí českého trhu, technickými a marketingovými kompetencemi společnosti DNS, představuje pro partnery velmi atraktivní příležitost k nadstandardně profitabilnímu růstu v oblasti komunikací," uvedl ve zprávě pro média Petr Poláček, ředitel společnosti DNS.

Díky dosavadnímu úspěšnému působení společnosti DNS na českém distribučním trhu věříme, že vzájemnou spoluprací brzy společně dosáhneme výrazných prodejních výsledků a to především v oblasti projektů,“ uvedl v tiskové zprávě Tomáš Brouček, country manažer divize podnikových a státních zákazníků v české pobočce společnosti Huawei.

Podle informací, které má ChannelWorld k dispozici, nadále distributorem zařízení a řešení značky Huawei na českém trhu pro podnikové zákazníky zůstává i společnost SWS. Ta byla dosud jediným oficiálním českým distributorem enterprise produktů značky Huawei. Nyní se k ní tedy přidává ještě DNS.

Distribuci produktů Huawei bude mít v DNS na starost Radek Beránek

Distribuci produktů Huawei bude mít v DNS na starost Radek BeránekSpolečnost DNS pro distribuci produktů značky Huawei založila novou divizi, kterou povede Radek Beránek. Do firmy přichází ze společnosti 2N Telekomunikace, kde na pozici key account managera pro český a slovenský trh měl na starosti výstavbu IT distribučních kanálů a projektovou činnost zaměřenou na 2N IP řešení.

Radek Beránek (na fotografii) má čtrnáct let zkušeností z prostředí telekomunikačního byznysu, kde pracoval na nejrůznějších manažerských pozicích. Nyní má v DNS k dispozici dvoučlenný tým.

Jedním jeho členem je Jan Aron zastávající pozici networking support engineera, ve které je zodpovědný za zajištění technické podpory a konzultací v oblasti sítí.

Druhým členem týmu je Jiří Benda coby produktový manažer nově založené divize.

Zdroj: DNS, ChannelWorld

Úvodní obrázek: Huawei
Fotografie: DNSKomentáře