DNS mění grafickou komunikaci, chce ukázat „lepší cestu“

Společnost DNS a.s., distributor s přidanou hodnotou, představuje po více než patnáctiletém působení na českém trhu nové firemní logo, korporátní identitu a spouští nové webové stránky www.dns.cz. Logo a veškeré grafické materiály vytvářel grafický designer Luděk Douděra, web byl v režii kreativní agentury Virklis.

DNS mění grafickou komunikaci, chce ukázat „lepší cestu“Společnost DNS začala dnešním dnem používat novou korporátní identitu. Kromě logotypu a sloganu změnila veškerou grafickou komunikaci. Veškeré přípravné práce probíhaly v průběhu loňského roku.

DNS tak reaguje na svůj patnáctiletý vývoj na českém trhu, kde po celou dobu své existence používala logo s obloukem přes písmeno „N“. Součástí původního logotypu byl slogan „Enterprise Systems Distributor“, kterým DNS poukazovala na odlišnost od broadline distributorů.

V novém logotypu společnost usilovala o zachování kontinuity a návaznosti na svou historii a zároveň o promítnutí další dimenze jejího poslání:

Chceme propojit svět techniky a technologií s našimi obchodními partnery a s koncovými uživateli. Trojrozměrná uzavřená smyčka je symbolem jednoty a pevného spojení těchto tří hlavních pilířů naší strategie,“ uvedl pro ChannelWorld Petr Poláček, generální ředitel DNS.

Lepší cesta k distribuci

Nový slogan „better way“ navazuje na grafický prvek oné Möbiovy pásky, která je součástí logotypu. Partnerům i zákazníkům má ukazovat „lepší cestu“.

Nový web společnosti DNSChceme být pro naše obchodní partnery, kam řadíme i dodavatele technologií i koncové uživatele, první volbou mezi konkurencí,“ dodal Petr Poláček.

DNS pak s druhotným grafickým prvkem (trojúhelníkem) a sloganem pracuje ve veškeré další komunikaci – na webu, v tištěných a elektronických materiálech apod.

Barevně se společnost přesunula k světlejším odstínům modré a celkově využívá vzdušného, čištějšího designu.

S marketingovou specialistkou Markétou Pyszkovou, která měla realizaci změny korporátní identity na starost, připravujeme rozhovor.

Zdroj: ChannelWorld
Úvodní foto: DNS

Komentáře