DNS je distributorem bezpečnostních řešení AdvaICT a Invea-Tech

Distribuční společnost DNS zařazuje do své nabídky pro český a slovenský trh bezpečnostní řešení firem AdvaICT a Invea-Tech. Jakého typu?

DNS je distributorem bezpečnostních řešení AdvaICT a Invea-TechDNS je distributorem bezpečnostních řešení AdvaICT a INVEA-TECHSpolečnost DNS oznámila, že se na základě smlouvy uzavřené letos v září stává VAD distributorem řešení firem AdvaICTInvea-Tech pro český a slovenský trh.

Společnosti nabízejí nástroje pro analýzu komunikačního provozu bez analýzy datového obsahu paketu.

Z povahy komunikace lze pak analyzovat typy použitých aplikaci a počty jejich uživatelů (např. torrent, Skype, P2P a další), stejně jako nestandardní chování sítě způsobené například útoky,“ uvedla distribuční společnost DNS ve své zprávě pro média.

Obě firmy si uzavření partnerství s DNS pochvalují a doufají, že jim pomůže v jejich prosazování se na trhu. „Společnost AdvaICT, jako každý výrobce, potřebuje silného a stabilního partnera. Uzavření distribuční smlouvy je logickým krokem, od kterého očekáváme větší prosazení naší inovativní technologie na trhu,“ uvedl ve zprávě pro média Pavel Minařík, ředitel společnosti AdvaICT.

Věříme, že v době rozvinutých cloudových řešení a v době stále většího nároku na udržení síťové bezpečnosti právě naše výrobky obohatí v této oblasti nabídku obchodních partnerů společnosti DNS,“ uvedl za společnost Invea-Tech její ředitel Rostislav Vocilka.

Jejich nástroje a řešení lze navíc plně integrovat s technologiemi většiny výrobců, které DNS má ve svém portfoliu,“ doplnit k produktům nových partnerům Petr Poláček, ředitel společnosti DNS.
Komentáře