Comstor se dohodl s firmami Cisco a NetApp, rozšiřuje distribuci o FlexPod

Díky nově uzavřenému kontraktu mají partneři společnosti Comstor v regionu EMEA včetně České republiky přístup k nabídce datových center postavených na architektuře FlexPod.

Comstor se dohodl s firmami Cisco a NetApp, rozšiřuje distribuci o FlexPodComstor, divize společnosti Westcon Group, se uzavřením kontraktu se společnostmi Cisco a NetApp stal novým distribučním partnerem řešení FlexPod pro region Evropy, Blízkého východu a Afriky.

Tato dohoda umožňuje obchodním partnerům poskytovat na míru postavené řešení datových center založené na technologiích Cisco a NetApp.

Comstor je dlouhodobým distributorem Cisco, přičemž NetApp měl historicky v České republice a na Slovensku uzavřen kontrakt především s Arrow ECS.

Řešení integruje serverovou platformu Cisco Unified Computing System (UCS), switche Cisco Nexus a úložiště NetApp Unified Storage založené na Data ONTAP . FlexPod může být nakonfigurován pro virtuální desktopy či virtuální serverové prostředí.

FlexPod cílí především na oblast cloud computingu. Spojení řešení obou výrobců umožňuje obchodním partnerům Comstoru dodávat řešení rychleji a lépe, což vede ke zvýšení obratu v krátkém čase, tvrdí distributor v oznámení médiím.

Řekněte si o podporu

Comstor poskytne kompletní servis při prodeji řešení datových center od přeprodejní podpory, konsolidované nabídky, přes systém jedné objednávky pro celé řešení, až pro implementaci, testování a logistické služby.

Bližší informace si můžete vyžádat přímo u společnosti Comstor na e-mailu sales@comstor.cz nebo telefonu 224 267 311.

Ve spolupráci se společnostmi NetApp a Comstor pomáháme našim obchodním partnerům, zajistit efektivitu a úspěšnost implementace FlexPod řešení u jejich zákazníků,“ tvrdí v oznámení Andy Litherland, head of strategic technology partnerships, Europe, Middle East, Africa and Russia, Cisco.

Thomas Ehrlich, vice president, Channels, System Integrators and Alliances EMEA, NetApp, pak dodává: „Díky spolupráci s Comstorem, můžeme těžit z jejich vedoucí pozice na trhu v oblasti nejnovějších technologií datových center, což obchodním partnerům zajistí všechny potřebné nástroje, které pomohou zákazníkům plně využívat potenciál cloudových řešení.

Zdroj: Comstor, ChannelWorldKomentáře