Comguard podepsal distribuční kontrakt s Imation

Společnost Comguard se stala distributorem značky Imation, výrobce zabezpečného řešení pro ukládání dat, pro Českou republiku a Slovensko.

Comguard podepsal distribuční kontrakt s  ImationComguard podepsal distribuční kontrakt s  Imation Comguard novou distribucí Imation rozšiřuje své portfolio zabezpečných, centrálně spravovatelných USB flash disků dodávaných dříve společností McAfee, původně známé jako McAfee Encrypted USB.

Do nabídky zařazuje produkty Imation Defender, IronKey, MXI Security a Imation Mobile Security.

Naše nabídka staví na řešení od společnosti Imation, která nabízejí USB flash disky, pevné disky, šifrovaná CD a DVD a nabízí nejucelenější portfolio řešení včetně centrální správy dostupné i z cloudu a FIPS 140-2 Level 3 certifikací,“ uvedl v tiskovém oznámení Jan Dymáček, managing director společnosti Comguard.

Komu řešení nabídnout?

Jan Dymáček dále ve zprávě uvedl, že při využití řešení Imation jsou zákazníci schopni významně snížit riziko úniku důvěrných informací a porušování bezpečnostních politik, proto centrálně spravované zabezpečené a šifrované USB flash disky by měly být jako povinné vybavení nejen bank, ale každého vrcholového manažera, obchodních společností, významných evropských institucí nebo národních ministerstev.

Imation nabízí USB flash disky, IronKey, šifrované USB flash disky a externí pevné disky, on-premise a cloud zařízení a řešení pro centrální řízení bezpečnostní politiky.

Autentizační technologie pro uživatele a sítě umožňuje uživatelům bezpečně přistupovat k síťovým zdrojům a komunikovat mezi sebou z různých míst. Podporovanými identitami Imation jsou hesla, RSA SecurID, Cryptocard, VeriSign VIP a digitální certifikát.

StealthZone pak umožňuje změnu sdíleného nebo domácího počítače na důvěryhodný, spravovatelný IT systém, který umožňuje uživatelům bezpečný přístup ke svým aplikacím, systémům a datům.

Více informací o produktech získáte na webu Comguardu, případně můžete kontaktovat obchodníka na sales@comguard.cz.

Dalšími distributory Imation jsou v České republice společnosti DiskuseD system Czech, a Lama Plus.

Zdroj: Comguard, ChannelWorld
Úvodní foto: Comguard

Komentáře