Comguard letos zůstává distributorem SonicWallu

Společnost Comguard, VAD distributor značky SonicWall pro český a slovenský trh, doplnila informace o dalším postupu v distribuci po akvizici SonicWall firmou Dell.

Comguard letos zůstává distributorem SonicWalluComguard letos zůstává distributorem SonicWallu

V roce 2012 zůstávají veškeré smlouvy, záruční podmínky, další obchodní a marketingová podpora v rámci distribuce v České republice a na Slovensku beze změny, a to pod značkou SonicWall, uvádí Comguard.

Distributor bude letos pokračovat také v v rozjetých projektech typu SMB roadshow pro resellery nebo technických školeních.

Podpis smlouvy o koupi společnosti SonicWall, výrobce v oblasti síťové bezpečnosti a ochrany dat, oznámil Dell v polovině března. Next-Generation firewally a Unified Threat Management (UTM) firewally doplní existující bezpečnostní řešení společnosti, které Dell nabízí pod značkou SecureWorks.

Ukončení celé transakce je odhadováno na 2. kvartál fiskálního roku 2013 (cca do dvou měsíců) a distribuční kontrakt tedy zatím Comguardu zůstává. Zda se Dell, který minulý týden lokálně oznámil započetí spolupráce s prvním VAD, společností DNS, rozhodne kontrakt zachovat i pro kalendářní rok 2013, se ještě ukáže.

Kontaktem pro české i slovenské partnery je Kamil Kosour, sales channel manager. Kontakt na něj naleznete v profilu společnosti Comguard.


 

Dell Advanced Threat Protection portfolio

 

Zdroj: „Dell to Acquire SonicWall“, Dave Johnson, John Swainson, David Mehok, Dell a Matt Medeiros, SonicWALL, 13.3. 2012.

 


Zdroj: Comguard, ChannelWorld

 
Komentáře