Comguard je distributorem produktů WatchGuard pro ČR a SR

Společnost Comguard se stala výhradním distributorem produktů společnosti WatchGuard pro český a slovenský trh. Jaké výrobky tam nově zařazuje do své nabídky?

Comguard je distributorem produktů WatchGuard pro ČR a SRComguard je distributorem produktů WatchGuard pro ČR a SRDistribuční společnost Comguard oznámila, že se stala výhradním distributorem produktů americké firmy WatchGuard pro český a slovenský trh.

Dříve v ČR a SR zastávala distribuci společnost Permanence.

WatchGuard se specializuje na bezpečnostní řešení chránící například před bezpečnostními hrozbami číhajícími na webových stránkách anebo v e-mailové korespondenci.

V nabídce společnosti WatchGuard jsou též i UTM/XTM firewally zohledňující potřeby některých firem pro bezpečné vzdálené přístupy do interní sítě z populárních mobilních zařízení jako je chytrý mobil iPhone anebo tablet iPad.

Vyrábí též XTM/XCS produkty pro malé a střední společnosti i velké organizace. Zaměřuje se například naklientelu například z oblasti maloobchodu, pohostinství, školství, zdravotnictví, energetiky nebo finančnictví.

Zařízení jsou k dispozici jako ‚all-in-one‘ řešení a jsou cenově dostupné také jako virtuální appliance pro VMware,“ uvedl v tiskové zprávě Jan Dymáček, managing director společnosti Comguard.

Společnost Comguard zatím na své webové stránky nedoplnila informace o nových produktech v nabídce, takže případně zájemci o bližší informace o produktech firmy WatchGuard se zatím mohou podívat přímo na její web sídlící na adrese http://www.watchguard.com.

Zdroj: Comguard

Úvodní foto: Comguard, Watchguard

Komentáře