Comguard exkluzivně rozšiřuje nabídku o McAfee All Access

Společnost Comguard, VAD distributor produktů McAfee, rozšiřuje své portfolio bezpečnostního řešení pro domácnosti a malé firmy McAfee All Access.

Comguard exkluzivně rozšiřuje nabídku o McAfee All AccessComguard rozšiřuje nabídku o McAfee All AccessMcAfee All Access představuje řešení pro celou domácnost v jednom balíku. Nabízí ochranu pro desktopy (PC/Mac), notebooky (PC/Mac), netbook, tablety i smartphony.

Řešení, které nyní nabízí v distribuci výhradně Comguard pro český a slovenský trh, umožňuje sledování, vzdálené zálohování a lokalizaci mobilních zařízení v případě ztráty či odcizení.

Jako hlavní přínos tohoto řešení vidím celkovou komplexnost ochrany v rámci každodenní komunikace napříč všemi zařízeními, které zákazník běžně denně využívá. Integrace ochrany napříč různými platformami v maximální možné míře zjednoduší kontrolu nad bezpečnou privátní komunikací,“ uvedl v tiskovém oznámení Kamil Kosour, sales channel manager ve společnosti Comguard.

Řešení zahrnuje anti-virus, anti-spyware a anti-phishing, ochranu v reálném čase, Obousměrný Firewall, anti-spam, šifrované úložiště, ochranu bezdrátových připojení, online zálohu, „digitální skartovačku“, ladění PC, zkracování odkazů, filtrování obsahu internetu, monitoring on-line aktivit a další.

McAfee All Access můžete nabídnout pro zařízení s OS Windows, Mac OS X, Google Android 2.1 nebo vyšší, BlackBerry 4.5 a vyšší a Symbian S60 třetí a pátá verz.

Kontakty na Kamila Kosoura naleznete po přihlášení v profilu společnosti Comguard. Více informací o produktu naleznete také na jejím webu.

Zdroj: Comguard
Komentáře