Canon rozšiřuje distributory BIG o Tech Datu

Společnost Canon CZ, výrobce v oblasti digitálního zpracování obrazu, rozšířila distribuční kontrakt s Tech Data Distribution pro český trh. Co partnerům nyní nabídne a jaké jsou plány pro letošní rok?

Canon rozšiřuje distributory BIG o Tech DatuCanon rozšiřuje distributory BIG o Tech Datu Tech Data Distribution rozšíří dosavadní nabídku produktů značky Canon nově o velkoformátové tiskárny iPF510, 605, 610 a 710 a profesionální dokumentové skenery DR-C125, DR-2020U a P-215.

Doposud distributor nabízel produkty foto, video, inkoustové tiskárny/multifunkce, laserové tiskárny a multifunkce, skenery a kalkulačky.

Silné postavení společnosti Tech Data v segmentu SMB prodejců se logicky kloubí s naším záměrem rozšiřování produktového portfolia v oblasti laserových technologií, dokumentových skenerů a velkoformátových tiskáren,” vysvětluje rozšíření spolupráce Michal Petro, ředitel partnerského a distribučního prodeje Canon CZ & SK, v tiskovém oznámení.

Produktovým manažerem pro Canon produkty zůstává i nadále Martin Chudoba. Kontakty na něj naleznete po přihlášení v profilu Tech Data Distribution.

Canon představil nově nastavené autorizované distributory pro velkoformátové tiskárny a skenery na začátku roku. Tehdy se kontrakty týkaly firem AT Computers, eD system Czech a SWS.

Plány pro rok 2012

Canon se s Tech Datou dohodl, že pro rok 2012 bude klíčové zaměřit se na cílené nabídky do odpovídajících segmentů prodejců, rozšířit podporu a aktivity pro prodejce dokumentových skenerů, plotrů a laserových technologií.

Dále se budou soustředit na doplnění o programy typu: Demo, Touch & Try, Canon Partner Program, Bonus System, tréninkový program znalostí a dovedností či spolupráci na projektech a tendrech.

Současný distribuční kanál Canonu ČR

Foto, video, malá kancelářská technika (inkoust, laser), skenery pro spotřebitele, kalkulačky: AT Computers, Bosscan, eD system Czech, SWS, Tech Data Distribution.

Specialista na kalkulačky: Moravia Europe.

Spotřební materiál: AT Computers, Bosscan, eD system Czech, Lama Plus, SWS, Tech Data Distribution.

Velká kancelářská technika, velkoformátové tiskárny (všechny modely), dokumentové skenery (všechny modely): Avitus, Bosscan, Hoshi.

Velkoformátové tiskárny – modely iPF510, 605, 610 a 710: Avitus, Bosscan, Hoshi, AT Computers, eD system Czech, SWS, Tech Data Distribution.

Dokumentové skenery – modely DR-C125, DR-2020U a P-215: Avitus, Bosscan, Hoshi, AT Computers, eD system Czech, SWS, Tech Data Distribution.

Distributoři Canonu na Slovensku

Photo, Video, malá kancelářská technika (inkoust, laser), skenery pro spotřebitele, kalkulačky: AT Computer SK, Bosscan SK, eD system Slovakia, SWS Distribution, Tech Data SK.

Specialista na kalkulačky: Moravia Europe

Spotřební materiál: AT Computer SK, Bosscan SK, eD system Slovakia, SWS Distribution, Tech Data SK.

Velká kancelářská technika, velkoformáty (všechny modely), dokumentové skenery (všechny modely): Bosscan SK, Hoshi SK.

Velkoformáty -  modely iPF510, 605, 610 a 710: Bosscan SK, Hoshi SK, AT Computer SK, eD system Slovakia, SWS Distribution, Tech Data SK.

Dokumentové skenery - modely DR-C125, DR-2020U a P-215: Bosscan SK, Hoshi SK, AT Computer SK, eD system Slovakia, SWS Distribution, Tech Data SK.

Zdroj: Canon, ChannelWorldKomentáře