Canon rozšiřuje distribuční kontrakty o EET Europarts

Distribuční společnost EET Europarts oznámila uzavření panevropské smlouvy s Canonem. V jednotlivých evropských zemích se kamery Canon objeví v následujících měsících.

Canon rozšiřuje distribuční kontrakty o EET EuropartsCanon rozšiřuje distribuční kontrakty o EET EuropartsEET Europarts, které se specializuje také na trh bezpečnosti, získá do portfolia kompletní řadu síťových kamer Canon včetně nedávno představených full HD modelů.

Nová řada zahrnuje kamery VB-H41, VB-H610VE, VB-610D a VB-H710F, která poskytuje velmi dobré výsledky ve slabém světle. Tyto kamery mohou partneři nabídnout v oblastech s požadavky na vysokou bezpečnost, ale také např. pro dohled na silnicích.

Nová řada kamer pokrývající široký zorný úhel se hodí také například pro čerpací stanice či nákupní centra, které vyžadují maximální pokrytí při co nejmenším počtu kamer. Síťové kamery Canon by měly být připraveny na rychlou konfiguraci, a umožňovat tak jednoduše a rychle přenastavovat.

Doposud síťové kamery Canon pro dohled v České republice distribuovala pouze společnost Variant, o jejímž kontraktu Canon informoval začátkem října 2012.

Stefan Nilsson, ředitel divize dohledu v EET Europarts uvedl v oznámení: „Zařízení Canon jsou známé pro svou výjimečnou kvalitu objektivů a obrazové kvality. Jsme si jisti, že v následujících měsících, kdy začneme prodávat produkty Canon ve všech evropských regionech, dokážeme našim zákazníkům nabídnout lepší řadu kamer než dříve.

Za společnost Canon Europe dodal Julian Rutland, visual communication products and solutions director, k uzavření kontraktu: „EET Europarts je jedním z největších distributorů řešení pro video dohled v Evropě, takže výrazně posílí přítomnost Canonu na evropském trhu bezpečnosti. Napříč Evropou neustále hledáme nové partnery na všech úrovních, jelikož hrají významnou roli ve vzdělávání koncových uživatelů o našich technologiích.

Zdroj: EET Europarts, ChannelWorld
Úvodní foto: Canon, EET Europarts

Komentáře