Bell Technology výhradním distributorem produktů Rapoo

Společnost Bell Technology se stala výhradním distributorem značky Rapoo pro český a slovenský trh. Jaké výrobky se pod značkou Rapoo skrývají a jakými úspěchy se jejich čínský výrobce může pochlubit?

Bell Technology výhradním distributorem produktů RapooBell Technology výhradním distributorem produktů RapooFirma Bell Technology oznámila, že se stala výhradním distributorem produktů společnosti Rapoo na českém a slovenském trhu. Sama firma Bell Technology je výrobcem elektroniky značky Emgeton a zároveň distributorem další spotřební elektroniky.

Rapoo vyvíjí bezdrátové počítačové periférie jako jsou myši, klávesnice nebo head-sety. Pro chytré mobily a tablety pak nabízí klávesnice a head-sety využívající k propojení se zařízením technologii Bluetooth. V portfoliu společnosti jsou i výrobky Multi-link (technologie Dandelion), které jsou určeny pro domácí kino.

Produktovým manažerem pro značku Rapoo ve společnosti Bell Technology je David Morkus. „Jelikož se jedná o hi-end značku, máme spousty POS materiálu a možností podpory,“ uvedla firma Bell Technology pro ChannelWorld.cz.

Rapoo: specialista na bezdrátová zařízení a držitel ocenění za design

Čínská společnost Rapoo si zakládá na designu svých výrobků. Tři klávesnice série Rapoo Blade získaly letos ocenění IF Design Awards. Na domácím trhu se jí daří. Již v roce 2010 se stala s podílem  42,7 % na čínském trhu největším dodavatelem bezdrátových zařízení.

Nyní se čínská společnost snaží více prorazit ve světě. Loni vstoupila na evropský, americký a středovýchodní trh. Momentálně se výrobky Rapoo prodávají ve více než 35 zemích.

Další informace o firmě a jejích výrobcích lze najít na webu http://www.rapoo.com. Informace o doporučených koncových cenách jsou k dispozici v e-shopu Bell Technology.

Zdroj: Bell Technology, Rapoo, ChannelWorldKomentáře