Bell Technology uzavřela distribuční kontrakt s Grundig Accessories a Tristar

Společnost Bell Technology, výrobce a distributor spotřební elektroniky a malého bílého zboží, oznámila uzavření nových distribučních kontraktů na značky Grundig Accessories a Tristar v České republice i na Slovensku.

Bell Technology uzavřela distribuční kontrakt s Grundig Accessories a TristarBell Technology uzavřela distribuční kontrakt s Grundig Accessories a TristarV případě Grundig Accessories uzavřel Bell Technology distribuční smlouvu pro Českou republiku a Slovensko, zboží značky Tristar pak bude nabízet v obou zemích jako výhradní distributor.

Z výrobků Grundig Accessories distributor rozšiřuje nabídku zejména v oblasti spotřební elektroniky – akumulátory, pouzdra a brašny na netbooky či tablety, špuntová i náhlavní sluchátka, webkamery a další počítačové doplňky, kapesní svítilny, domácí stolní LED lampičky a světla či cestovní adaptéry.

Portfolio značky Tristar tvoří domácí spotřebiče pro vnitřní i vnější použití včetně přístrojů pro osobní hygienu či spotřebiče pro praní, vaření (např. hrnce na vaření rýže, grily atd.), úklid i zábavu.

Tristar se rovněž specializuje na kempinkové příslušenství, plynové a profesionální kuchyňské spotřebiče, pánve a mobilní klimatizace. Mezi nejzajímavější přístroje Tristar patří přenosné krby s bio-ethanolovým „pohonem“ pro vnitřní i venkovní použití. Jejich cena začíná pod tisíci korunami, uvádí distributor.

Obě nové distribuční smlouvy podstatně rozšiřují naši nabídku zboží v zákaznicky nejatraktivnějších kategoriích,“ dodal v oznámení Martin Motl, obchodní a marketingový ředitel společnosti Bell Technology.

Další informace o přístrojích Grundig Accessories lze najít na webu www.grundigaccessories.com. Podrobnosti o produktech Tristar jsou k dispozici na webu www.tristar.eu.

Přehled jednotlivých přístrojů v rámci nových distribucí společnosti Bell Technology a informace o jejich doporučených koncových cenách naleznete v e-shopu obchod.bell-technology.cz.

Zdroj: Bell Technology
Úvodní foto: Bell Technology, Grundig, Tristar

Komentáře