Belkin se stal výhradním distributorem LifeProof v Evropě

Společnost Belkin oznámila strategické distribuční partnerství s americkým výrobcem příslušenství LifeProof, který nabízí ochranné příslušenstvím k tabletům a mobilním telefonům.

Belkin se stal výhradním distributorem LifeProof v EvropěBelkin bude v Evropě distribuovat řadu příslušenství LifeProof, které má mobilní zařízení ochránit proti nárazu, vodě, sněhu a nečistotám.

Belkin se na základě smluvní dohody stane výhradním distributorem inovačních produktů LifeProof ve své zavedené síti klasických i elektronických obchodů po celé Evropě, na Blízkém východě a v Africe, uvádí společnost v oznámení.

Produktová řada LifeProof sestává z ochranných příslušenství pro iPhone 4, 4S a 5, iPad 2, iPad (3.generace), iPad (4.generace) a iPod touch (4.generace). Lokálně distribuované portfolio bude údajně rozšířeno také o příslušenství pro Samsung Galaxy S III.

Pouzdra LifeProof jsou testována tak, aby splňovala standardy včetně vojenského standardu 810F-516 proti nárazu a části IP 68 standardu IEL 60592 proti nečistotám a vniknutí vody.

Produkty LifeProof by podle tiskového oznámení Belkinu měly být dostupné po celé Evropě od poloviny ledna. V nabídce českých a slovenských distributorů se však zatím neobjevily.

Na českém trhu Belkin distribuují společnosti AT Computers, eD system Czech, SWS, Tech Data Distribution. Na Slovensku mají kontrakt firmy Asbis SK, AT Computer SK, eD system Slovakia, WesTech Slovakia.

Zdroj: Belkin, ChannelWorld

Úvodní foto: Belkin, LifeProof

Komentáře