Barracuda uzavřela distribuční kontrakt s Comguardem

Společnost Comguard oznámila podpis distribuční smlouvy s Barracuda Networks výrobce bezpečnostních produktů. Jakou podporu poskytne?

Barracuda uzavřela distribuční kontrakt s ComguardemBarracuda uzavřela distribuční kontrakt s Comguardem S novým kontraktem Comguard získává od Barracuda Networks do portfolia ochranu e-mailu a webu proti hrozbám, dedikovaný WAF, firewall nové generace, řešení Load & Link Balancer, Message Archiver a Backup Service.

S VAD distribucí Comguardu mohou reselleři využít i nového školicího a kompetenčního centra, kde mohou testovat, koupit a být školeni na produkty Barracuda WAF, Load Balancer, Link Balancer, Backup, Message Archiving a NG Firewall (Phion).

Jan Dymáček, managing director Comguardu, který řídí rozvoj distribučních kanálů a spolupráci s výrobci v oblasti bezpečnosti IT, uvedl v tiskovém oznámení: „…lidé v Barracudě znají náš trh velice dobře i díky jednomu z jejich nejdůležitějších výzkumných a vývojových center, které se nachází v Rakousku. Nyní můžeme našim zákazníkům nabídnout lokalizované GUI, silné obchodní zázemí a technickou podporu poskytovanou týmem přímo od Barracudy.

Markus Walcher, regional sales director Barracuda Networks, v oznámení dodal: „Barracuda Networks považuje spolupráci se společností Comguard jako velice strategickou díky rozšíření obchodních plánů v České republice, která se pro nás stává důležitým trhem.

Doposud distribuci produktů značky Barracuda Networks zajišťovala společnost Gesto Communications, které patří také doména www.barracudanetworks.cz. U Comguardu získáte více informací na e-mailu: sales@comguard.cz.

Kdo produkty Barracuda Networks nakupuje?

Zákazníky Barracudy jsou napříkladí společnosti z oblasti marketingu, letectví, obrany, zemědělství, stavitelství, strojírenství, automobilového průmyslu, biomedicíny, zdravotní péče, farmacie, universit, středních škol, finančních služeb a veřejného sektoru.

V České republice využívají jejích produktů například Česká televize, Atlas, Seznam, Ford Charouz, Ministerstvo průmyslu a obchodu a Brano. Celosvětově pak Audi, Bauer, Volkswagen, Allianz, Addeco, Citroen, CEZ Group, Wella, Danish school of education, RICOH, U.S. Department of Homeland Security, Charlotte-Mecklenburg Police Department, Dumfries & Galloway Council, IdeaGen Software, University of Georgia, Citizens & Farmers Financial, EMS Group a další.

Zdroj: Comguard, ChannelWorld
Úvodní foto: Barracuda Networks, Comguard

Komentáře