Bakotech se stal distributorem bezpečnostních řešení FireMon

Výrobce řešení pro správu bezpečnosti FireMon rozšířil svou působnost v regionu EMEA včetně České republika a Slovenska distribučním partnerstvím s VAD, společností Bakotech.

Bakotech se stal distributorem bezpečnostních řešení FireMonBakotech se stal distributorem řešení FireMonFireMon, řešení pro správu heterogenních systémů zabezpečení sítí je od 1. 6. 2012 na českém a slovenském trhu dostupné přes společnost Bakotech, distributora s přidanou hodnotou.

Společnost FireMon, výrobce produktů pro správu zařízení pro zabezpečení počítačových sítí a skupina společností Bakotech podepsali dohodu, podle které distributor podpoří řešení FireMon na Ukrajině, v České republice, Slovensku a pobaltských zemích.

FireMon Security Manager je řešení pro centralizované sledování a správu konfigurací síťového bezpečnostního zařízení.

FireMon Security Manager poskytuje nástroje pro analýzu rizik a zabezpečení sítí a kritických síťových zdrojů.  Dále integruje hardwarové a softwarové platformy od společností McAfee, Cisco, CheckPoint, Crossbeam, PaloAlto Networks, F5, Fortinet, Juniper, Nokia, Qualys, Rapid7 a nCircle.

FireMon také nabízí přístup k hodnocení rizik informační bezpečnosti, které jsou založeny na hypotetickém hodnocení některých útočných scénářů. Dále pak umožňuje centrální zálohování a obnovení konfigurace síťových zařízení.

Kontakty na společnost Bakotech naleznete na jejím webu. Více informací o produktu FireMon naleznete zde.

Zdroj: Bakotech
Komentáře