Azlan získal VAD distribuci IP kamerových systémů Axis

Azlan, VAD divize společnosti Tech Data Distribution, získal do distribuce IP kamerové systémy značky Axis. Jaké jsou podrobnosti?

Azlan získal VAD distribuci IP kamerových systémů AxisAzlan, VAD divize společnosti Tech Data Distribution, získal do distribuce IP kamerové systémy značky Axis.Uzavřená dohoda je výsledkem práce divize Azlan zaměřené na získávání nových partnerů společnosti Axis, jejich vzdělávání a podpory při řešení projektů. Divize Azlan společnosti Tech Data Distribution pravidelně organizuje vzdělávací semináře na téma „Úvod do projektování IP kamerových systémů“, které již navštívilo více než 120 partnerů.

Azlan slibuje díky největšímu centralizovanému skladu Tech Daty v Boru u Tachova vysokou skladovou dostupnost produktů Axis. Při řešení technických konzultací k jednotlivým projektům nebo pro různé zápůjčky je navíc k dispozici demo sklad.

Pro Tech Datu to znamená další posílení v distribuci IP kamerových systémů. Nedávno totiž rozšířila distribuci o českého dodavatele IP bezpečnostních kamerových systémů, firmu Ateas CZ, technologického partnera firmy Axis.

Dalšími distributory značky Axis na českém a trhu jsou ADI Global a Anixter. U stejných distributorů najdete produkty značky Axis také na Slovensku.

Zdroj: Tech Data Distribution, ChannelWorld
Komentáře