Axis ocenil Tech Data Distribution za distribuci kamer

Výrobce kamerových systémů Axis Communications ocenil společnost Tech Data Distribution jako českého distributora značky Axis s nejvyšším prodejem v posledním roce.Oceněni od Axis Communications převzal Radoslav Huleš, produktový manažer Tech Data DistributionSpolečnost Axis Communications, výrobce  kamerových systémů, při vyhlašování nejlepších českých partnerů v oblasti distribuce svých výrobků za uplynulý rok, ocenila firmu Tech Data Distribution.

Ta mezi třemi českými distributory v posledním roce dosáhla nejvyššího prodeje kamer z dílny společnosti Axis Communications

Kromě toho oceňujeme, že je Tech Data Distribution mimořádně aktivní v oblasti marketingu a pořádání odborných seminářů zaměřených na dohledová a bezpečností řešení. Jejich vysokou přidanou hodnotu oceňují především systémoví integrátoři," uvedl ve zprávě pro média Petr Tošner, marketingový ředitel Axis Communications pro východoevropský region, do kterého firma počítá i Českou republiku.

Na dosažených výsledcích je vidět, že úspěchu lze dosáhnout i v ekonomicky slabších obdobích“, uvedl ve zprávě pro média Jaroslav Salva, ředitel české VAD divize Azlan společnosti Tech Data Distribution.

Podle něj se pozitivních prodejních výsledků podařilo dosáhnout díky kvalitě technologií výrobků značky Axis a pořádání školení a seminářů, na nichž jsou reselleři s těmito technologiemi seznamováni.  Za poslední rok prý školeními a semináři prošlo více než 200 lidí, kteří byli seznámeni s problematikou kamerových systémů.

Zdroj: Tech Data DistributionKomentáře