Avnet přispěl na automobil pro Fond ohrožených dětí

Společnost Avnet se zúčastnila slavnostního předání automobilu Fondu ohrožených dětí v Praze 8, na jehož koupi se podílela. Vůz má pomoci dětem a jejich vychovatelům při jejich každodenních povinnostech.

Avnet přispěl na automobil pro Fond ohrožených dětíAvnet pomáhá dětemAvnet, distributor s přidanou hodnotou, se snaží v rámci svých mimo obchodních aktivit myslet i na druhé. Nezapomíná ani na ty, kteří pomoc potřebují snad nejvíce - děti. Již po několikáté se Avnet zapojil do projektu sdružení A-B help a přispěl na koupi auta pro neziskovou občanskou organizaci Fond ohrožených dětí (FOD) pomáhající opuštěným, týraným a jinak sociálně ohroženým dětem po celé České republice.

Tentokrát byl vůz značky Ford Tranzit darován projektu Klokánek v Praze 8. Osobně si ho přišly převzít děti z tamního zařízení spolu s ředitelkou FOD Marií Vodičkovou.

Odměnou pro všechny zúčastněné pak byl doprovodný hudební program, který si pro příchozí připravily samy děti jako poděkování. Po skončení celého odpoledne děti na nic nečekaly a užívaly si svého nového pomocníka na čtyřech kolech.

Zdroj: Avnet
Úvodní foto: Avnet

Komentáře