Ateas rozšiřuje distribuci o Tech Datu

Tech Data Distribution oznámila rozšíření nabídky o produkty a řešení značky Ateas Security. Co konkrétně nabídne?

Ateas rozšiřuje distribuci o Tech DatuTech Data autorizovaným distributorem Ateas Společnost Ateas CZ, český dodavatel řešení pro IP bezpečnostní kamerové systémy, se rozhodl rozšířit své distributory o společnost Tech Data Distribution. Od roku 2008 značku na českém trhu distribuovala firma IPSecurity.

Společnost Tech Data je schopna zajistit technickou podporou při návrzích řešení, konzultace a praktické ukázky. Pořádáme certifikační školení s využitím našeho presales konzultanta, certifikovaného školitele Ateas,“ uvedl na dotaz ChannelWorldu Radoslav Huleš, produktový manažer značky.

Platforma Ateas Security je video dohledové řešení pro profesionální IP kamerové systémy zaměřené na plné využití potenciálu kamer, otevřené standardy a distribuovanou video inteligenci, uvádí nový distributor. Řešení umožňuje také připojení externích systémů, souřadnicových map, modulu detekce SPZ a dalších. Ateas je technologickým partnerem společnosti Axis, což usnaďnuje implementaci jejích IP kamer.

Kontakty na Radoslava Huleše naleznete po přihlášení v profilu Tech Data Distribution. Více informací o produktech a podpoře naleznete na webu společnosti Ateas.

Zdroj: Tech Data Distribution, ChannelWorld
Komentáře